Termomodernizacja budynku klubu sportowego w Piecach
Gmina Gaszowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417936
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417936/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-02 11:24
- Lokalizacja
- Gaszowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-faea9eb6-f8f3-4990-a81c-469f27de02c5
- Identyfikator
- 6423184223
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417936 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku klubu sportowego w Piecach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gaszowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258753
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rydułtowska 2
1.5.2.) Miejscowość: Gaszowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-293
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gaszowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gaszowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zp.gaszowice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku klubu sportowego w Piecach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-faea9eb6-f8f3-4990-a81c-469f27de02c5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417936
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00060790/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Termomodernizacja budynku klubu sportowego w Piecach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298670
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest poprawa efektywności energetycznej budynku klubu sportowego obejmująca:
- docieplenie przegród budynku,
- w związku z dociepleniem oraz montażem instalacji PV przebudowa konstrukcji stropu nad parterem oraz kon-strukcji dachu,
- w związku z dociepleniem przebudowa przegród zewnętrznych przebudowa elewacji obejmująca zmianę geome-trii dwóch okien,
- w związku z wymianą drzwi przebudowa konstrukcji wynikająca z konieczności powiększenia otworów montażo-wych dla drzwi,
- zainstalowanie na obiekcie urządzeń fotowoltaicznych o mocy zainstalowanej elektrycznej poniżej 6,5kW,
- przebudowa instalacji elektrycznych w tym wymiana źródeł oświetlenia na energooszczędne,
- przebudowa instalacji ogrzewczej z wymianą źródła ciepła z kominka opalanego drewnem oraz grzejników elek-trycznych na pompę ciepła,
- wyposażenie budynku w wentylacje mechaniczną,
- w związku z montażem na dachu urządzeń fotowoltaicznych zmiana pokrycia dachu wraz z zmianą wielkości oka-pów,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45321000-3 - Izolacja cieplna
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45262110-5 - Demontaż rusztowań
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1291554,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1291554,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1291554,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARCINEK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 524849362
7.3.4) Miejscowość: Wodzisław Śląski
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-09-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1291554,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |