Dostawa wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych
32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417912
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417912/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-02 11:20
- Lokalizacja
- Łask, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4e72bf2f-acaa-4f9e-8985-8676ddd9cf94
- Identyfikator
- 8310004953
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Skóra i tkaniny włókiennicze, tworzywa sztuczne i gumaGuma i tworzywa sztucznePapier i tektura gotowe
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417912 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: 32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730097572
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: 9 - go Maja 95
1.4.2.) Miejscowość: Łask
1.4.3.) Kod pocztowy: 98-100
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: 32bltprz@ron.mil.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://32blt.wp.mil.pl/pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e72bf2f-acaa-4f9e-8985-8676ddd9cf94
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417912
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U. S: 41/2026 Nr 138019-2026 z dnia 27.02.2026 r.
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych
Umowa dla części nr 8
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Opaski
3.9.) Główny kod CPV: 19000000-6 - Skóra i tkaniny włókiennicze, tworzywa sztuczne i guma
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
19500000-1 - Guma i tworzywa sztuczne
30197600-2 - Papier i tektura gotowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BORIMEX Sp. z o.o.
4.3.3.) Ulica: Borowa 110A
4.3.4.) Miejscowość: Borowa
4.3.5.) Kod pocztowy: 39-305
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 198082,89 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U. S: 127/2026 Nr 462801-2026 z dnia 06.07.2026 r.
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 198082,89 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
218/FIN/2026| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |