Budowa placu zabaw, wykonanie nowych wewnętrznych instalacji elektrycznych oraz remont elewacji budynku Przedszkola Nr 2 w Parczewie
Gmina Parczew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417935
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417935/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-02 11:24
- Lokalizacja
- Parczew, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b7e27078-99d3-4c40-a276-e52d239fce8f
- Identyfikator
- 5391436967
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417935 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw, wykonanie nowych wewnętrznych instalacji elektrycznych oraz remont elewacji budynku Przedszkola Nr 2 w Parczewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Parczew
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237434
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Warszawska 24
1.4.2.) Miejscowość: Parczew
1.4.3.) Kod pocztowy: 21-200
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.4.7.) Numer telefonu: +48 (83) 355 12 24
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@parczew.com
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umparczew.bip.lubelskie.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7e27078-99d3-4c40-a276-e52d239fce8f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417935
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00256448
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
2.1. Zamawiający informuje, iż zamówienie realizowane jest w ramach projektu nr FELU.07.05-IZ.00-0015/25, pn. „Poprawa stanu infrastruktury edukacyjnej na terenie MOF Parczew” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa placu zabaw, wykonanie nowych wewnętrznych instalacji elektrycznych oraz remont elewacji budynku Przedszkola Nr 2 w Parczewie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie placu zabaw i remoncie przedszkola w ramach zadania inwestycyjnego: „Budowa placu zabaw, wykonanie nowych wewnętrznych instalacji elektrycznych oraz remont elewacji budynku Przedszkola Nr 2 w Parczewie”.
4.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje, w szczególności:
- budowę placu zabaw przy Publicznym Przedszkolu Nr 2 w Parczewie;
- wykonanie nowych wewnętrznych instalacji elektrycznych w budynku przedszkola;
- remont elewacji budynku przedszkola.
Szczegółowy zakres oraz sposób wykonania robót budowlanych został określony w następujących dokumentach:
1) dokumentacja projektowa, w tym: projekt architektoniczno –budowlany, projekt zagospodarowania działki, projekt techniczny .
2) specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) z zastrzeżeniem, że przypadku, gdy postanowienia niniejszej umowy określają sposób prowadzenia robót, rozliczenia, o których mowa w § 3 Umowy lub odbiory, o których mowa w § 6 Umowy w sposób odmienny od STWIORB, wiążące są postanowienia umowy,
3) przedmiar robot.
Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.4.1) oraz STWIORB. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.4 1) oraz STWIORB.
Jeżeli w treści dokumentacji projektowej i STWiORB znajdują się jakiekolwiek zapisy dotyczące warunków realizacji przedmiotu zamówienia, np. zasad wprowadzenia robót dodatkowych lub zamiennych, odbiorów robót, sposobu rozliczenia, które nie znajdują odzwierciedlenia w treści niniejszej SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umowy lub są z nimi sprzeczne, należy jako obowiązujące przyjąć zapisy SWZ i Projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ERES Piotr Szymański
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5372478456
4.3.3.) Ulica: ul. Rolna 12
4.3.4.) Miejscowość: Parczew
4.3.5.) Kod pocztowy: 21-200
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1446480,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00308475/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1446480,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |