„Doposażenie pracowni informatycznych w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Sieradzu - etap I”
POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W SIERADZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417955
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417955/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-02 11:29
- Lokalizacja
- Sieradz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4a851bb6-604c-409a-9c6f-34c81ccd5eeb
- Identyfikator
- 8271456035
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417955 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
„Doposażenie pracowni informatycznych w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Sieradzu - etap I”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W SIERADZU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000188564
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 5
1.4.2.) Miejscowość: Sieradz
1.4.3.) Kod pocztowy: 98-200
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.4.7.) Numer telefonu: 438271785
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mechaniksieradz.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mechaniksieradz.edu.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a851bb6-604c-409a-9c6f-34c81ccd5eeb
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417955
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00278314
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt FELD.08.08-IZ.00-0031/24-00 pn. „Absolwent Mechanika = wykwalifikowany Pracownik”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Doposażenie pracowni informatycznych w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Sieradzu - etap I”
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część II: „Doposażenie pracowni aplikacji i stron internetowych oraz eksploatacji urządzeń techniki komputerowej”.
3.9.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
30213200-7 - Komputer tablet
30213300-8 - Komputer biurkowy
30231300-0 - Monitory ekranowe
30237460-1 - Klawiatury komputerowe
39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48620000-0 - Systemy operacyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Invar PC Media Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 272314331
4.3.3.) Ulica: Aleja Pokoju 11C
4.3.4.) Miejscowość: Sieradz
4.3.5.) Kod pocztowy: 98-200
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 329260 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00341204/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-22
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 329260 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |