Zakup wraz z dostawą materiałów i akcesoriów do zajęć terapii zajęciowej w ramach projektu „Rehabilitacja pacjentów onkologicznych z terenu woj. Świętokrzyskiego".

Świętokrzyskie Centrum Onkologii

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417969
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417969/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-02 11:32
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5de0c453-01d6-4b63-8afe-3ea9ae75f011
Identyfikator
9591294907
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne wyroby dekoracyjneRóżny sprzęt i artykuły biurowe

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ ŚLUSARCZYKMiedziana Góra, PL · lot 0
177 929,59 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417969 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z dostawą materiałów i akcesoriów do zajęć terapii zajęciowej w ramach projektu „Rehabilitacja pacjentów onkologicznych z terenu woj. Świętokrzyskiego".

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Świętokrzyskie Centrum Onkologii

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001263233

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stefana Artwińskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-734

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 4123674072

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@onkol.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.onkol.kielce.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

platformazakupowa.pl/pn/onkol_kielce

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup wraz z dostawą materiałów i akcesoriów do zajęć terapii zajęciowej w ramach projektu „Rehabilitacja pacjentów onkologicznych z terenu woj. Świętokrzyskiego".

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5de0c453-01d6-4b63-8afe-3ea9ae75f011

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417969

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00129672/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.134 Zakup materiałów i akcesoriów do zajęć terapii zajęciowej do projektu "Rehabilitacja pacjentów onkologicznych"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Środki z projektu „Rehabilitacja pacjentów onkologicznych z terenu woj. świętokrzyskiego” (nr projektu FESW.07.02-IZ.00-0001/25).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00380147

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.2411.168.2026.MS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 144658,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 1 – Zakup wraz z dostawą materiałów i akcesoriów do zajęć terapii zajęciowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 39298900-6 - Różne wyroby dekoracyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177929,59 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 224457,78 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177929,59 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hurtownia ARTPIS Paweł Ślusarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9590309096

7.3.4) Miejscowość: Miedziana Góra

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-09-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 177929,59 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2028-06-30
2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy