Zakup oleju napędowego w latach 2026 – 2028 dla Centrum Usług Społecznych w Korzennej
CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W KORZENNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417970
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417970/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-02 11:32
- Lokalizacja
- Korzenna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-866f8449-bd16-4b54-9fdb-4c2f1de46f60
- Identyfikator
- 7342645732
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417970 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup oleju napędowego w latach 2026 – 2028 dla Centrum Usług Społecznych w Korzennej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W KORZENNEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004424582
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 325
1.5.2.) Miejscowość: Korzenna
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-322
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 184406626
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@cuskorzenna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cuskorzenna.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-866f8449-bd16-4b54-9fdb-4c2f1de46f601.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup oleju napędowego w latach 2026 – 2028 dla Centrum Usług Społecznych w Korzennej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-866f8449-bd16-4b54-9fdb-4c2f1de46f60
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417970
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024377/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup paliwa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zwiększenie równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości usług społecznych dla osób niesamodzielnych z Gminy Korzenna.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336286
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono
żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób
zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-2d3cb05b-394d-4f44-999c-7da5c93d068d
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUS-D.271.15.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 201600 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup oleju napędowego dla Centrum Usług Społecznych w Korzennej na potrzeby dowozu do Dziennego Ośrodka Wsparcia w Mogilnie w latach 2026 – 2028. Dostawa oleju napędowego (ON) przeznaczona jest do pojazdu służbowego Zamawiającego.
Szacunkowa ilość oleju napędowego w okresie obowiązywania umowy wynosi: 35 563,00 litrów.
Podana ilość ma charakter szacunkowy i może ulec zmniejszeniu lub zwiększeniu w zależności od faktycznych potrzeb Zamawiającego.
Termin realizacji zamówienia: od dnia podpisania umowy do 31.12.2028 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09134000-7 - Oleje napędowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MOBRUK S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000357598
7.3.4) Miejscowość: NIECEW
7.3.5) Kod pocztowy: 33-322
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 217728,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2028-12-31| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |