Adaptacja pomieszczeń Zespołu Szkolno-Przedszkoln. w Strzałkowie w ramach Projektu „Przedszkole pełne możliwości - rozwój i równe szanse dla najmłodszych w Gminie Strzałkowo” współfinansowany przez UE
ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W STRZAŁKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00418025
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00418025/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-02 11:44
- Lokalizacja
- Strzałkowo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6413d032-d2f1-4975-addf-233aa96d59e6
- Identyfikator
- 6671774513
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418025 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń Zespołu Szkolno-Przedszkoln. w Strzałkowie w ramach Projektu „Przedszkole pełne możliwości - rozwój i równe szanse dla najmłodszych w Gminie Strzałkowo” współfinansowany przez UE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W STRZAŁKOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 380308769
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Prymasa Wyszyńskiego 10
1.5.2.) Miejscowość: Strzałkowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-420
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekret-sp-strzalkowo@oswiata.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spstrzalkowo.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6413d032-d2f1-4975-addf-233aa96d59e61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja pomieszczeń Zespołu Szkolno-Przedszkoln. w Strzałkowie w ramach Projektu „Przedszkole pełne możliwości - rozwój i równe szanse dla najmłodszych w Gminie Strzałkowo” współfinansowany przez UE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6413d032-d2f1-4975-addf-233aa96d59e6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418025
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00196543/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Adaptacja pomieszczeń na terenie ZSP w Strzałkowie w ramach Projektu nr FEWP.10.01-IŻ.00-0033/25 "Przedszkole pełne możliwości - rozwój i równe szanse dla najmłodszych w Gminie Strzałkowo"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Adaptacja pomieszczeń na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strzałkowie w ramach Projektu nr FEWP.10.01-IŻ.00-0033/25 „Przedszkole pełne możliwości - rozwój i równe szanse dla najmłodszych w Gminie Strzałkowo” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027:2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00357948
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 181343,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Inwestycja zakłada adaptację dwóch pomieszczeń na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strzałkowie na potrzeby utworzenia sali do zajęć z treningu Mindfulness na parterze budynku A i sali integracji sensorycznej na parterze budynku D.
Podstawowy zakres robót obejmuje dla każdej sali:
-rozbiórkę podłóg, tynków wewnętrznych, ścianek działowych, stolarki drzwiowej, urządzeń sanitarnych i osprzętu elektrycznego z usunięciem i wywozem gruzu,
- wykonanie ścianek działowych z płyt gipsowo-kartonowych, uzupełnienie ścian i wykonanie nadproży prefabrykowanych SBN,
-wykonanie nowych tynków wewnętrznych i okładzin z płytek ceramicznych,
- wykonanie warstw konstrukcyjnych podłóg z ociepleniem i posadzką z wykładziny PVC zgrzewalnej z wywinięciem na ścianę,
- montaż nowej stolarki drzwiowej i podokienników prefabrykowanych
- gipsowanie tynków i malowanie pomieszczeń,
- przebudowę instalacji wodno-kanalizacyjnej z montażem umywalek,
- wymianę grzejników na stalowe dwupłytowe,
- przebudowę instalacji elektrycznej wraz z montażem lamp energooszczędnych LED,
- roboty uzupełniające konieczne do wykonania zakresu podstawowego w obiekcie
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 184500 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 550695,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 184500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany Grzegorz Staszewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6671022701
7.3.3) Ulica: Makowa 1
7.3.4) Miejscowość: Strzałkowo
7.3.5) Kod pocztowy: 62-420
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 184500 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-17| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |