Dostawa akcesoriów sieciowych dla Politechniki Świętokrzyskiej

Politechnika Świętokrzyska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417965
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417965/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-02 11:31
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-00521021-2e37-433c-99ec-8b90f7653c65
Identyfikator
6570009774
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia siecioweAkcesoria zasilające

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417965 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa akcesoriów sieciowych dla Politechniki Świętokrzyskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Świętokrzyska

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001695

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7

1.4.2.) Miejscowość: Kielce

1.4.3.) Kod pocztowy: 25-314

1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.4.7.) Numer telefonu: 413424270

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@tu.kielce.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tu.kielce.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00521021-2e37-433c-99ec-8b90f7653c65

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417965

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00335244

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa akcesoriów sieciowych dla Politechniki Świętokrzyskiej

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych akcesoriów sieciowych dla Politechniki Świętokrzyskiej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

30237280-5 - Akcesoria zasilające

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

7 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MARKSOFT Marek Kundera

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6571014599

4.3.3.) Ulica: Niska 2 lok.62

4.3.4.) Miejscowość: Kielce

4.3.5.) Kod pocztowy: 25-317

4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 2481,75 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00413639/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-19

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2481,75 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy