Budowa urządzeń rekreacji codziennej – urządzeń sprawnościowych w ramach zadania inwestycyjnego – „Budowa toru Ninja”.

GMINA - MIASTO PŁOCK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417972
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417972/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-09-02 11:32
Lokalizacja
Płock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-00adf9bc-abc6-4b06-a60c-4b68228e26bf
Identyfikator
7743135712
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWyposażenie parków i placów zabaw

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417972 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa urządzeń rekreacji codziennej – urządzeń sprawnościowych w ramach zadania inwestycyjnego – „Budowa toru Ninja”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA - MIASTO PŁOCK

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016086

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Stary Rynek 1

1.4.2.) Miejscowość: Płock

1.4.3.) Kod pocztowy: 09-400

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@plock.eu

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nowybip.plock.eu/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00adf9bc-abc6-4b06-a60c-4b68228e26bf

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417972

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00106307

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Budowa urządzeń rekreacji codziennej – urządzeń sprawnościowych w ramach zadania inwestycyjnego – „Budowa toru Ninja”.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiot zamówienia obejmuje realizację inwestycji w zakresie budowy urządzeń rekreacji codziennej – urządzeń sprawnościowych na działce o numerze ewidencyjnym 293/187, obręb 1 - Podolszyce-Borowiczki, zlokalizowanego w Parku Północnym w Płocku w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa toru Ninja” na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej i STWiOR, dla której organ administracji architektoniczno-budowlanej nie wniósł sprzeciwu do dnia 11 sierpnia 2025r. w sprawie zgłoszenia znak: WSU-III.6743.165.2025.MW.

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-27

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

112 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): NOVUM Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7451796890

4.3.3.) Ulica: Gnieźnieńska 2A

4.3.4.) Miejscowość: Szczytno

4.3.5.) Kod pocztowy: 12-100

4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 435000,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00176332/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

W związku z realizacją robót dla Inwestycji, Strony stwierdziły potrzebę i zasadność wykonania robót dodatkowych w zakresie wykonania dodatkowej nawierzchni bezpiecznej, co wynika z Protokołu konieczności nr 1 na roboty
dodatkowe z dnia 23 czerwca 2026 roku (zwane: „Roboty dodatkowe”);
Wystąpienie Robót dodatkowych uzasadnia przedłużenie terminu zakończenia robót budowlanych Obiektu o 14 dni kalendarzowych, tj. do dnia 31 lipca 2026 roku i w konsekwencji, zmianę terminu realizacji Przedmiotu Umowy
określonego w §4 Umowy do dnia 31 lipca 2026 roku, nadto, Roboty dodatkowe powodują wzrost wynagrodzenia Wykonawcy o łącznie 18.820,14 złotych brutto.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

1. Wykonanie robót dodatkowych powodujący:
- wzrost wynagrodzenia o 18 820,14 zł brutto,
- wydłużenie terminu realizacji do 31 lipca 2026 roku.

5.4.6.) Wartość zmiany: 18820,00

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 453820,14 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane