Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dotyczącej rozbudowy ulicy Kazimierza Pułaskiego w Zambrowie.

MIASTO ZAMBRÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00216868
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00216868/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-05-06 09:41
Lokalizacja
Zambrów, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4d29d375-6dee-456b-9844-145dacf5582c
Identyfikator
7231622231
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00216868 z dnia 2025-05-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dotyczącej rozbudowy ulicy Kazimierza Pułaskiego w Zambrowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO ZAMBRÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670261

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Fabryczna 3

1.5.2.) Miejscowość: Zambrów

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-300

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@zambrow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zambrow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4d29d375-6dee-456b-9844-145dacf5582c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dotyczącej rozbudowy ulicy Kazimierza Pułaskiego w Zambrowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d29d375-6dee-456b-9844-145dacf5582c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00216868

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00051621/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Dokumentacja techniczna na budowę dróg i chodników

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00149561

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dotyczącej rozbudowy ulicy Kazimierza Pułaskiego w Zambrowie łączącej drogi publiczne: ul. Gen. J. Bema i ul. Gen. W. Andersa.
Łączna długość opracowania około 510 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu złożono 6 ofert.
Wartość najkorzystniejszej oferty niepodlegającej odrzuceniu wynosiła 179 555,40 zł brutto.
Cena oferty najkorzystniejszej przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto 160 000,00 zł.
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do cen ofert najkorzystniejszych.
2025-05-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi