Druk i dystrybucja materiałów egzaminacyjnych do przeprowadzenia egzaminu zawodowego w sesji ZIMA i sesji LATO w 2026 roku
Centralna Komisja Egzaminacyjna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417974
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417974/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-02 11:33
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-37f0ab3a-332a-4943-b8f5-d2758bce7bd8
- Identyfikator
- 5272216679
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417974 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Druk i dystrybucja materiałów egzaminacyjnych do przeprowadzenia egzaminu zawodowego w sesji ZIMA i sesji LATO w 2026 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Centralna Komisja Egzaminacyjna
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 014925224
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Lewartowskiego 6
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-190
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@cke-efs.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.cke.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37f0ab3a-332a-4943-b8f5-d2758bce7bd8
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417974
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U. S: 92/2025 310660-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Druk i dystrybucja materiałów egzaminacyjnych do przeprowadzenia egzaminu zawodowego w sesji ZIMA i sesji LATO w 2026 roku
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest druk i dystrybucja materiałów egzaminacyjnych do przeprowadzenia egzaminu zawodowego w sesji ZIMA i sesji LATO w 2026 roku, w tym przygotowanie do druku, druk oraz przygotowanie do wysyłki (sortowanie i pakowanie) i dystrybucja materiałów egzaminacyjnych do szkół, placówek, ośrodków egzaminacyjnych na
egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie/egzamin zawodowy, na terenie Polski w miesiącach styczeń-luty 2026 r. (sesja ZIMA) i czerwiec-lipiec 2026 r. (sesja LATO), zwany dalej egzaminem zawodowym.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określają
załączniki do SWZ: 1) załącznik nr 1a – opis przedmiotu zamówienia - Zadanie I 2) załącznik nr 1b – opis przedmiotu zamówienia - Zadanie II.
3.9.) Główny kod CPV: 30199700-7 - Zadrukowane wyroby papiernicze, z wyjątkiem formularzy
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
30197630-1 - Papier do drukowania
30199230-1 - Koperty
79820000-8 - Usługi związane z drukowaniem
79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
79824000-6 - Usługi drukowania i dystrybucji
33140000-3 - Materiały medyczne
39712200-8 - Urządzenia fryzjerskie
22993100-8 - Papier fotoczuły lub tektura
30234300-1 - Płyty kompaktowe (CD)
33130000-0 - Instrumenty i urządzenia stomatologiczne i specjalistyczne
33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
33680000-0 - Wyroby farmaceutyczne
31711100-4 - Elektroniczne elementy składowe
32353000-2 - Nagrania dźwiękowe
72322000-8 - Usługi zarządzania danymi
72330000-2 - Usługi w zakresie standaryzacji i klasyfikacji zawartości lub danych
30199100-1 - Kalka; papier samokopiujący; zestawy powielające oraz papier bez kalki
79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SAMINDRUK Sp. z o.o., ul. Sikorskiego 37, 87-300 Brodnica
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Drukarnia Częstochowskie Zakłady Graficzne Sp. z o.o., Al. NMP 52, 42-200 Częstochowa
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8740004766
4.3.3.) Ulica: ul. Sikorskiego 37
4.3.4.) Miejscowość: Brodnica
4.3.5.) Kod pocztowy: 87-300
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 18510450,68 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 621155-2025- Wyniki
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-09-03
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 12892955,34 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi |