Zakup samochodu na potrzeby Urzędu Miejskiego w Suszu
GMINA SUSZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00418051
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00418051/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-02 11:50
- Lokalizacja
- Susz, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ec23ae1d-369c-44fe-bff1-0245947fefba
- Identyfikator
- 7441660829
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418051 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu na potrzeby Urzędu Miejskiego w Suszu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SUSZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170748086
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Wybickiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Susz
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-240
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@susz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.susz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13625441.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup samochodu na potrzeby Urzędu Miejskiego w Suszu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec23ae1d-369c-44fe-bff1-0245947fefba
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418051
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045265/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup samochodu na potrzeby Urzędu Miejskiego w Suszu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406367
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPZ.III.271.22.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą: „Zakup samochodu na potrzeby Urzędu Miejskiego w Suszu”. Przedmiot zamówienia nazwany jest w dalszej części „przedmiotem zamówienia”.
2. Opis przedmiotu zamówienia:
Zamówienie obejmuje dostawę nowego samochodu typu SUV z rocznika 2026 na potrzeby Urzędu Miejskiego w Suszu. Samochód należy dostarczyć do siedziby Zamawiającego.
Samochód powinien być nowy, nieużywany, napędzany silnikiem benzynowym z instalacją LPG. Szczegółowy opis minimalnych, wymaganych parametrów technicznych oraz wyposażenia samochodu przedstawiono w załączniku nr 8 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
3. Wszelkie koszty związane z wymaganymi przeglądami serwisowymi oraz naprawami gwarancyjnymi w okresie gwarancji ponosi Wykonawca.
4. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia na podstawie szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia, ustaleń ze SWZ, zgodnie z obowiązującymi przepisami szczegółowymi oraz zapewni minimalne okresy gwarancji:
-okres gwarancji jakości na prawidłowe funkcjonowanie samochodu - minimum 36 miesięcy;
-okres gwarancji na powłokę lakierniczą samochodu - minimum 24 miesiące;
-okres gwarancji na perforację elementów nadwozia samochodu - minimum 36 miesięcy.
5. Zamawiający informuje, że tam, gdzie w SWZ oraz jej załącznikach opisał przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, ma na celu wyłącznie wskazanie oczekiwanych przez Zamawiającego parametrów technicznych i jakościowych. W takim przypadku Wykonawca może zaoferować produkty „równoważne” pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same, jak wskazane. Wykonawca, który oferuje produkty równoważne jest obowiązany wykazać, że produkty te spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie przewidzianym na składanie ofert, który upłynął dnia 02.09.2026 r. o godzinie 09:00 nie wpłynęły żadne oferty.| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |