Uzgodnienie inicjalnej bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu–GESUT dla jedn. ewidencyjnej m. Rybnik oraz poprawa geometrii obiektów bazy wraz z uzupełnieniem brakujących informacji
MIASTO RYBNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00418027
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00418027/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-02 11:45
- Lokalizacja
- Rybnik, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-35a5a591-b0ee-47c5-b74f-2c579ba3de43
- Identyfikator
- 6420010758
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418027 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Uzgodnienie inicjalnej bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu–GESUT dla jedn. ewidencyjnej m. Rybnik oraz poprawa geometrii obiektów bazy wraz z uzupełnieniem brakujących informacji
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: MIASTO RYBNIK
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255430
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Bolesława Chrobrego 2
1.4.2.) Miejscowość: Rybnik
1.4.3.) Kod pocztowy: 44-200
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.4.7.) Numer telefonu: +32 43 92 302
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_pub@um.rybnik.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rybnik.eu
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35a5a591-b0ee-47c5-b74f-2c579ba3de43
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418027
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00104853
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Uzgodnienie inicjalnej bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu–GESUT dla jedn. ewidencyjnej m. Rybnik oraz poprawa geometrii obiektów bazy wraz z uzupełnieniem brakujących informacji
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest uzgodnienie inicjalnej bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu – GESUT dla jednostki ewidencyjnej miasto Rybnik oraz poprawa geometrii obiektów bazy danych wraz z uzupełnieniem brakujących informacji o obiektach.
Wykonanie prac ma na celu uzupełnienie, poprawę jakości danych oraz dostosowanie bazy danych GESUT do wymagań przepisów prawa.
Zamówienie podzielono na dwa etapy a zakres prac przewidywanych
w etapach do wykonania obejmuje:
1) etap I:
a. pozyskanie od podmiotów władającymi sieciami uzbrojenia terenu źródłowych danych branżowych,
b. weryfikacja poprawności geometrii obiektów bazy danych oraz poprawa, sprawdzenie poprawności atrybutów zawartych w bazie danych GESUT oraz uzupełnienie brakujących,
c. implementacja opracowanych danych do inicjalnej bazy danych GESUT prowadzonej przez Zamawiającego w systemie teleinformatycznym GEO-INFO, zgłoszonej do ewidencji zbiorów
i usług danych przestrzennych prowadzonej przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii pod numerem PL.PZGiK.8487 oraz przekazanie dokumentacji technicznej z wykonanych prac I etapu.
2) etap II:
a. przekazanie poszczególnym instytucjom branżowym inicjalnej bazy GESUT w celu uzyskania opinii co do zgodności treści utworzonej bazy ze stanem wynikającym z dokumentacji prowadzonej przez te branże, w tym wskazanie ewentualnych nieprawidłowości w treści tej bazy,
b. rozpatrzenie uwag zgłoszonych przez podmioty władające sieciami uzbrojenia terenu do przedłożonej treści inicjalnej bazy danych GESUT,
c. harmonizacja bazy danych prowadzonej przez Zamawiającego
z danymi z sąsiednich jednostek ewidencyjnych,
d. korekta redakcji mapy zasadniczej w skalach 1:500, 1:1000 i 1:2000 oraz 1:5000,
e. implementacja opracowanych danych do inicjalnej bazy danych GESUT prowadzonej przez Zamawiającego w systemie teleinformatycznym GEO-INFO, zgłoszonej do ewidencji zbiorów
i usług danych przestrzennych prowadzonej przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii pod numerem PL.PZGiK.8487 oraz przekazanie dokumentacji technicznej z wykonanych prac II etapu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 72312100-6 - Usługi przygotowywania danych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
220 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Pracownia Usług Geodezyjnych Libella Małgorzata Kowalik
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7162746271
4.3.3.) Ulica: Adama Branickiego 20/36
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-972
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 95000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00207498/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 76000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Zawarto aneks nr 1 – który dotyczył wystawienia faktury za pomocą systemu KSeF.| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |