Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 593 w miejscowości Kikity
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00418127
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00418127/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-02 12:02
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7117bf29-3e76-4548-9865-677054163350
- Identyfikator
- 7392974001
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418127 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 593 w miejscowości Kikity
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510751250
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pstrowskiego 28b
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-602
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdw.olsztyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.olsztyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdw-olsztyn.logintrade.net/zapytania_email,225499,b29a1fc8579c7a81e7791c48a330d4b4.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarzadzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 593 w miejscowości Kikity2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7117bf29-3e76-4548-9865-677054163350
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418127
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038721/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.30 Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 593 w miejscowości Kikity
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00141808
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDW/NZP.TI/TP-2.1/2610/24/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 11291829,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1.Przedmiotem inwestycji jest rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 593 w miejscowości Kikity,
w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie olsztyńskim, na terenie Gminy Jeziorany w m. Kikity.
Całkowita długość odcinka drogi objętej rozbudową wyniesie ok. 1,220 km.
Zakres robót objętych niniejszym projektem obejmuje:
- wydzielenie nowego pasa drogowego na terenach przyległych,
- wycinkę kolidujących z przebudową drzew,
- rozbudowę istniejącej nawierzchni do parametrów drogi klasy G i nośności 115 kN/o
- przebudowę i budowę chodników oraz ścieżki rowerowej,
- przebudowę i budowę zjazdów indywidualnych i publicznych,
- przebudowę i budowę odwodnienia:
- przebudowę i budowę rowów przydrożnych i melioracyjnych,
- przebudowę i budowę _ przepustów,
- budowę kanalizacji deszczowej,
- przebudowę i budowę oświetlenia,
- budowę kanału technologicznego,
- przebudowę kolizji z urządzeniami obcymi,
- wykonanie elementów organizacji ruchu,
- prace wykończeniowe i porządkowe,
- zagospodarowanie zieleni w granicach projektowanego pasa drogowego.
3.2.Formularze Kosztorysów Ofertowych w formacie Excel (*.xls) stanowią materiał pomocniczy do przygotowania oferty.
3.3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ oraz załącznikach do nin. SWZ
w szczególności: OPZ z załącznikami oraz wzorze umowy, które Zamawiający udostępnił w wersji elektronicznej na Platformie przetargowej dostępnej pod adresem wskazanym w pkt. 2.2. SWZ, zaś oryginały dokumentów do wglądu w siedzibie Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9734611,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10947000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9734611,36 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDIMEX SPÓŁKA AKCYJNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 526-10-03-187
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9734611,36 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 280 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |