Przebudowa dwóch przepustów w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 511

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00418118
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00418118/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-09-02 12:01
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aea76dd9-2e54-476d-8394-b38b13bf98ab
Identyfikator
7392974001
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418118 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa dwóch przepustów w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 511

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510751250

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Pstrowskiego 28b

1.4.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.4.3.) Kod pocztowy: 10-602

1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.ketrzyn@zdw.olsztyn.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.olsztyn.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


samorządowa jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aea76dd9-2e54-476d-8394-b38b13bf98ab

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418118

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00266467

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Przebudowa dwóch przepustów w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 511

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest:
1. Przebudowa dwóch przepustów w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 511 - w km 8+764 ciągu drogi wojewódzkiej nr 511 koło msc. Wojmiany oraz w km 10+896 ciągu drogi wojewódzkiej nr 511 koło msc. Wojmiany.

2. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami prawa, Specyfikacją Techniczną - stanowiącą Załącznik Nr 6 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia – Załącznik Nr 7 do SWZ.

3. Szczegółowy zakres zamówienia zawierają KOSZTORYSY OFERTOWE – stanowiące integralną część SWZ (Załącznik nr 2.1 i nr 2.2 do SWZ).

4. W okresie realizacji umowy Wykonawca jest zobowiązany do dysponowania osobami oraz potencjałem technicznym (narzędziami, wyposażeniem zakładu i urządzeniami technicznymi), w asortymencie i ilościach niezbędnych do prawidłowej i terminowej realizacji zamówienia.

5. Wykonawca jest zobowiązany wykonać pełny zakres robót, który jest konieczny z punktu widzenia przepisów prawa, wiedzy technicznej i sztuki budowlanej dla uzyskania finalnego efektu określonego przedmiotem zamówienia.

6. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z prawem polskim, w szczególności z ustawą 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (tj. Dz. U. z 2026 r., poz. 524 ze zm.); ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz. U. z 2025 r., poz. 1071 ze zm.) i ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.).

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

56 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BUDOKOP Piotr Głodowski

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7431165927

4.3.3.) Ulica: ul. Olsztyńska 15

4.3.4.) Miejscowość: Lidzbark Warmiński

4.3.5.) Kod pocztowy: 11-100

4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 305857,34 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00323819/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-09-01

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 289391,82 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane