Modernizacja/ remont dróg gminnych na terenie Gminy Ochotnica Dolna
Gmina Ochotnica Dolna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00418119
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00418119/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-02 12:01
- Lokalizacja
- Ochotnica Dolna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-86f7de0d-4d4c-4b93-8dcd-4b41322bb05c
- Identyfikator
- 7352834179
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418119 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja/ remont dróg gminnych na terenie Gminy Ochotnica Dolna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ochotnica Dolna
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892587
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Dłubacze 160
1.4.2.) Miejscowość: Ochotnica Dolna
1.4.3.) Kod pocztowy: 34-452
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@ochotnica.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ochotnica.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86f7de0d-4d4c-4b93-8dcd-4b41322bb05c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418119
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00228641
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja/ remont dróg gminnych na terenie Gminy Ochotnica Dolna
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część I- Modernizacja/remont drogi gminnej 363970K w Os. Glinik w km 0+010 - 0+190 położonej w Tylmanowej, Gmina Ochotnica Dolna, której zakres obejmuje:
a) Roboty przygotowawcze – ścinanie poboczy, frezowanie lokalne starej nawierzchni asfaltowej
b) Uzupełnienie podbudowy górnej na poszerzeniu drogi.
c) Roboty nawierzchniowe jezdni: podkładowa na poszerzeniu gr. 5cm, wiążąca gr. średniej 5cm + ścieralna 4cm - 135mbx4,50m + zjazd do szkoły (35m2) +45mbx5,50= 890m2
d) Regulacja zjazdów i nawierzchni brukowanych wzdłuż jezdni oraz pobocza.
e) Pobocza obustronne szerokości 0,50m stabilizowane emulsją i grysem kamiennym.
f) Regulacja studni kanalizacji sanitarnej.
3.9.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ZBD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7792409718
4.3.3.) Ulica: ul. Jagodowa 61
4.3.4.) Miejscowość: Nowy Sącz
4.3.5.) Kod pocztowy: 33-300
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 123349,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00302845/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku z warunkami terenowymi i zaistnieniem konieczności poszerzenia mijanki zlecono Wykonawcy wykonanie robót dodatkowych i zamiennych.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wykonano niezbędne poszerzenie mijanki.
5.4.6.) Wartość zmiany: 4402,32
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 127751,32 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |