Rozbudowa wraz z modernizacją Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Barłogach - Etap I rozbudowa o nowe sale dydaktyczne

Gmina Grzegorzew

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00456898
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00456898/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-13 15:17
Lokalizacja
Grzegorzew, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eef2ed25-f611-4a12-af10-100eb8cdfeb9
Identyfikator
6662004649
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwemRoboty rozbiórkoweRoboty murarskie i muroweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneKonstrukcje z betonu zbrojonegoWnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnejRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty izolacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjneWykonywanie pokryć dachowychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty elewacyjneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00456898 z dnia 2024-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa wraz z modernizacją Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Barłogach - Etap I rozbudowa o nowe sale dydaktyczne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grzegorzew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019148

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac 1000-lecia Państwa Polskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Grzegorzew

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-640

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 632718255

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: grzegw@grzegorzew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.grzegorzew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eef2ed25-f611-4a12-af10-100eb8cdfeb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa wraz z modernizacją Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Barłogach - Etap I rozbudowa o nowe sale dydaktyczne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eef2ed25-f611-4a12-af10-100eb8cdfeb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00456898

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00051171/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Rozbudowa wraz z modernizacją Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Barłogach - Etap I Rozbudowa o nowe sale dydaktyczne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00401353

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3457300,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa szkoły oraz budowa budynku garażowego wraz ze zbiornikiem na nieczystości, zbiornikiem retencyjnym, zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną w ramach zadania: Rozbudowa wraz z modernizacją Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Barłogach - Etap I rozbudowa o nowe sale dydaktyczne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty oraz oferty z najniższa cena przewyższa kwotę którą zamawiający zamierza przeznaczyć na finansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8790711,02 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane