Bieżące remonty dróg leśnych wewnątrzzakładowych na terenie Nadleśnictwa Brynek w 2025 roku

PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO BRYNEK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00217272
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00217272/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-06 11:07
Lokalizacja
Brynek, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2c73d40a-b422-4a49-ba59-de2c53a5df12
Identyfikator
6450006767
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie konserwacji dróg

Wykonawcy

1 przyznane

HUCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWABoronów, PL · lot 0
138 006 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00217272 z dnia 2025-05-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące remonty dróg leśnych wewnątrzzakładowych na terenie Nadleśnictwa Brynek w 2025 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO BRYNEK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272536244

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Grabowa 3

1.5.2.) Miejscowość: Brynek

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-690

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.7.) Numer telefonu: 32 2857463

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: brynek@katowice.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://brynek.katowice.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://josephine.proebiz.com/pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżące remonty dróg leśnych wewnątrzzakładowych na terenie Nadleśnictwa Brynek w 2025 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c73d40a-b422-4a49-ba59-de2c53a5df12

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00217272

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00060775/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Bieżąca konserwacja leśnych dróg wewnątrzzakładowych na terenie całego nadleśnictwa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00171150

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 170489,55 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót budowlanych polegających na remoncie dróg leśnych wewnątrzzakładowych. Na zakres zamówienia składają się następujące roboty:
Charakterystyka robót
Remont nawierzchni dróg
Odcinki dróg do remontu będą wyznaczane na bieżąco uwzględniając zgłaszane przez leśniczych potrzeby w związku z wywozem drewna i innymi pracami gospodarki leśnej. Prace te mogą być zlecane na terenie całego Nadleśnictwa Brynek.
Prace remontowe będą polegały na uzupełnieniu nawierzchni dróg leśnych z zastosowaniem kruszywa od 31 do 63 mm. W zależności od stanu istniejącej nawierzchni zakres robót będzie obejmował: profilowanie podłoża, dowiezienie kruszywa wraz z rozścieleniem i uwałowaniem, lub zasypanie kolein i wyboi wraz z uwałowaniem.
Wartość robót należy wycenić w przeliczeniu na 1 tonę wbudowanego kruszywa.
Każdy dowóz kruszywa musi być potwierdzony przez leśniczego lub osobę przez niego wyznaczoną na dokumencie dostarczenia np. dokument WZ. Przewidziana ilość to ok. 1100 ton
Leśniczy w porozumieniu z Wykonawcą wyznaczy miejsce do składowania kruszywa (w miarę potrzeb).
Kruszywo musi posiadać odpowiednie dopuszczenia do stosowania w budownictwie, które należy przedłożyć do zaakceptowania przed zabudowaniem.
Wszelkie prace związane z budową wykonane zostaną z zastosowaniem technologii jak najmniej uciążliwej dla otaczającego środowiska.
Dostarczone kruszywo musi posiadać atest dopuszczający do jego stosowania przy budowie dróg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 138006,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 182655,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 138006,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HUCZ Spółka z o.o.SPK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5751885237

7.3.3) Ulica: Częstochowska 14

7.3.4) Miejscowość: Boronów

7.3.5) Kod pocztowy: 42-283

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 138006,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-05-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane