„Przebudowa/remont dróg gminnych (publicznych i wewnętrznych) na terenie Gminy Łopuszno”

GMINA ŁOPUSZNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00217429
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00217429/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-06 11:41
Lokalizacja
Łopuszno, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-03e6a074-04bf-4717-b923-7c1911182c8a
Identyfikator
9591671876
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

3 przyznane

PIOTR CIEŚLAŁomno, PL · lot 0
712 932,33 PLN
PIOTR CIEŚLAŁomno, PL · lot 1
1 057 839,79 PLN
PIOTR CIEŚLAŁomno, PL · lot 2
1 713 083,51 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00217429 z dnia 2025-05-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa/remont dróg gminnych (publicznych i wewnętrznych) na terenie Gminy Łopuszno”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁOPUSZNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010292

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Konecka 12

1.5.2.) Miejscowość: Łopuszno

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-070

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 413914001

1.5.8.) Numer faksu: 413914001

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lopuszno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lopuszno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-03e6a074-04bf-4717-b923-7c1911182c8a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa/remont dróg gminnych (publicznych i wewnętrznych) na terenie Gminy Łopuszno”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03e6a074-04bf-4717-b923-7c1911182c8a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00217429

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00014444/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa / remont dróg gminnych (publicznych i wewnętrznych) na terenie Gminy Łopuszno

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00170586

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IROŚ.271.05.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4376368,71 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1
1. Przebudowa drogi wewnętrznej działka nr 80 Wielebnów dł. 426 mb
2. Remont drogi gminnej dz. Nr 215/2 Czałczyn dł. 490 mb
3. Remont drogi gminnej dz. Nr 32/1, 32/2 Olszówka dł. 980 mb
4. Przebudowa drogi wewnętrznej w Podewsiu dł. 329 mb
5. Remont drogi gminnej Dobrzeszów – Nowek dł. 320 mb

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.5.) Wartość części: 1134687,85 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2
1. Przebudowa drogi wewnętrznej działka nr 79 Antonielów dł. 251 mb
2. Przebudowa drogi wewnętrznej dz. Nr 166 Antonielów dł. 128 mb
3. Przebudowa drogi wewnętrznej Antonielów – Fryszerka dz. Nr 1246 Ewelinów dł. 396 mb
4. Przebudowa drogi wewnętrznej w Lasocinie dz. Nr 100, 171, 178 dł. 519 mb
5. Remont drogi gminnej Antonielów – Wojciechów dł. 1553 mb

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.5.) Wartość części: 1569728,46 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3
1. Przebudowa drogi wewnętrznej Fanisławiczki – Hucisko dł. 628 mb
2. Przebudowa dróg wewnętrznych w Łopusznie ul. Leśna 177 mb
3. Przebudowa drogi wewnętrznej ul. AK w Łopusznie dł. 130 mb
4. Przebudowa drogi wewnętrznej w Łopusznie ul. Zakładowa (łącznik) dł. 185 mb
5. Przebudowa drogi gminnej ul. Kasztanowa w Łopusznie dł. 253 mb
6. Przebudowa i remont drogi wewnętrznej Naramów – Antonielów dł. 999 mb
7. Remont drogi wewnętrznej w Fanisławicach do świetlicy dł. 97 mb
8. Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Źródlana w Łopusznie 117 mb. UWAGA! Zakres prac obejmuje tylko roboty związane z wykonaniem nowej nawierzchni jezdni, poboczy oraz regulacja studzienek rewizyjnych oraz zasuw wodociągowych, zgodnie z przedmiarem robót.
9. Remont drogi gminnej nr 341038T ul. Zakładowa w Łopusznie 515 mb

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.5.) Wartość części: 2678517,20 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 712932,33 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1133865,05 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 712932,33 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piotr Cieśla FHU "KOWEX"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 292450975

7.3.4) Miejscowość: Łomno 1G

7.3.5) Kod pocztowy: 27-225

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 712932,33 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-08-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1057839,79 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1627937,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1057839,79 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piotr Cieśla FHU "KOWEX"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 292450975

7.3.4) Miejscowość: Łomno 1G

7.3.5) Kod pocztowy: 27-225

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1057839,79 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-08-30

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1713083,51 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2507111,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1713083,51 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piotr Cieśla FHU "KOWEX"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 292450975

7.3.4) Miejscowość: Lomno 1G

7.3.5) Kod pocztowy: 27-225

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1713083,51 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-08-30
2025-05-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane