Wykonanie remontu lokali mieszkalnych przed ponownym zasiedleniem położonych w Szczecinie przy ul. Sadowskiego
AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00456974
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00456974/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-13 16:37
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ee8b376b-32c2-11ef-8a31-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 5262675121
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00456974 z dnia 2024-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu lokali mieszkalnych przed ponownym zasiedleniem położonych w Szczecinie przy ul. Sadowskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015296322
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zielone Zacisze 11B
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-294
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: +48 223794545
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@amwkwatera.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.amwkwatera.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://amwkwatera.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontu lokali mieszkalnych przed ponownym zasiedleniem położonych w Szczecinie przy ul. Sadowskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee8b376b-32c2-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00456974
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00382082
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.OZP.65.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 133186,69 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu lokali mieszkalnych przed ponownym zasiedleniem położonych w Szczecinie przy ul. Sadowskiego. Zadanie 1: Szczecin, ul. Sadowskiego 1D/1, 3/3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w podziale na poszczególne zadania zawiera załącznik nr 2 do SWZ, tj. specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiary (stanowiące załącznik nr 2A do SWZ) w zakresie zadania 1.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 80617,02 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu lokali mieszkalnych przed ponownym zasiedleniem położonych w Szczecinie przy ul. Sadowskiego.Zadanie 2: Szczecin, ul. Sadowskiego 2C/1.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w podziale na poszczególne zadania zawiera załącznik nr 2 do SWZ, tj. specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiar (stanowiący załącznik nr 2A do SWZ) w zakresie zadania 2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 52569,67 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie w zakresie zadania 2 - Szczecin, ul. Sadowskiego 2C/1, ponieważ w wyznaczonym terminie, tj. do dnia 11.07.2024 r. do godz. 11:00 nie wpłynęła do Zamawiającego żadna oferta.
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ww. ustawy „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.
| 2024-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |