„Dostawa i montaż silnika oraz przekładni jazdy w kompaktorze Bomag BC 572 RB-2”

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne „LECH” Spółka z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00217912
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00217912/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-06 13:14
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-45cf00b3-6d43-4220-a360-3e485ed7f47e
Identyfikator
5420200381
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Silniki do pojazdów i części silnikówCzęści elementów napędowychUsługi w zakresie napraw i konserwacji poszczególnych części pojazdów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00217912 z dnia 2025-05-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa i montaż silnika oraz przekładni jazdy w kompaktorze Bomag BC 572 RB-2”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne „LECH” Spółka z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050001472

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kombatantów 4

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-110

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lech.net.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.lech.net.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-45cf00b3-6d43-4220-a360-3e485ed7f47e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa i montaż silnika oraz przekładni jazdy w kompaktorze Bomag BC 572 RB-2”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45cf00b3-6d43-4220-a360-3e485ed7f47e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00217912

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00194092

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NDZ.231.9.2025.AM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa silnika i przekładni jazdy wraz z ich wymianą w kompaktorze Bomag BC 572 RB-2, pracującym na polu składowym w Zakładzie Utylizacji Odpadów Komunalnych w Hryniewiczach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34310000-3 - Silniki do pojazdów i części silników

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42142200-8 - Części elementów napędowych

50116000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji poszczególnych części pojazdów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie składania ofert w w/w postępowaniu, tj. do dnia 06.05.2025 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta, dlatego postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 1 w zw. z art. 266 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2025-05-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy