Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej oraz budowa studni głębinowej z dolnego pokładu wodonośnego w wyznaczonej strefie ochronnej studni głębinowej na terenie Szkółki Leśnej w m. Bobrówko

NADLEŚNICTWO TORZYM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00217954
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00217954/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-06 13:22
Lokalizacja
Torzym, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1223c1ac-27ef-4dbe-b1a8-66b882b3a31c
Identyfikator
9270003332
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie studniRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneUsługi geologiczneWiertnicze usługi inżynieryjneWiercenie studni wodnychUsługi badania odwiertówUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty nawadniająceRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "STUDNIE"Międzyrzecz, PL · lot 0
209 100 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00217954 z dnia 2025-05-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej oraz budowa studni głębinowej z dolnego pokładu wodonośnego w wyznaczonej strefie ochronnej studni głębinowej na terenie Szkółki Leśnej w m. Bobrówko

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO TORZYM

1.3.) Oddział zamawiającego: Specjalista ds.zamówień publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970040215

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wodna 1

1.5.2.) Miejscowość: Torzym

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-235

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 68 3413654

1.5.8.) Numer faksu: 68 3413654

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: Torzym@zielonagora.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://torzym.zielonagora.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1223c1ac-27ef-4dbe-b1a8-66b882b3a31c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka Leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej oraz budowa studni głębinowej z dolnego pokładu wodonośnego w wyznaczonej strefie ochronnej studni głębinowej na terenie Szkółki Leśnej w m. Bobrówko

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1223c1ac-27ef-4dbe-b1a8-66b882b3a31c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00217954

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00573788/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej oraz budowa studni głębinowej z dolnego pokładu wodonośnego w wyznaczonej strefie ochronnej studni głębinowej na terenie Szkółki Leśnej w m. Bobrówko

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00152694

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SAZ.270.1.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 170000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zaprojektowanie i wybudowanie studni głębinowej (z wyposażeniem i obudową), wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą na szkółce leśnej Bobrówka do celów gospodarki leśnej oraz opracowanie szczegółowej dokumentacji i uzyskanie w imieniu Zamawiającego wymaganych uzgodnień, opinii, decyzji i pozwoleń.
Studnia musi mieć wydajność jednostkową zapewniającą napełnienie zbiornika o pojemności 446 m³ (410m3 – nastawiona pojemność napełnienia) w ciągu niepełnej doby. Woda ze studni głębinowej zostanie tłoczona do zbiornika za pomocą pompy w celu jej ogrzania i napowietrzenia. Poziom wody w zbiorniku obecnie jest i nadal musi być kontrolowany przez odpowiednią aparaturę. Woda ze zbiornika jest rozprowadzona po kwaterach zespołem trzech pomp tłoczących.
Roboty geologiczne niezbędne dla wykonania ww. obiektu należy wykonać na terenie działki nr 7039/1 obr. Bobrówko (0057), gmina Torzym (080705_5), powiat sulęciński, Województwo Lubuskie w wydzielonej strefie ochronnej istniejącego ujęcia wody.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres prac projektowych oraz robót budowlanych zawiera Program funkcjonalno-użytkowy. Mapa poglądowa z istniejącą infrastrukturą oraz lokalizacją istniejącego zbiornika magazynowania wody na szkółce stanowi załącznik nr 1 do programu funkcjonalno-użytkowego (PFU) (załącznik nr 2 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

71351910-5 - Usługi geologiczne

71331000-7 - Wiertnicze usługi inżynieryjne

45262220-9 - Wiercenie studni wodnych

76470000-8 - Usługi badania odwiertów

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45232120-9 - Roboty nawadniające

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 209100,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 209100,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 209100,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Socjalna Studnie Kaława

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 596 175 43 17

7.3.3) Ulica: Kaława 68

7.3.4) Miejscowość: Międzyrzecz

7.3.5) Kod pocztowy: 66-300

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 209100,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2025-05-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane