Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania oraz asystencji osobistej dla mieszkańców Gminy Solec Kujawski

Centrum Usług Społecznych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00457000
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00457000/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-13 18:03
Lokalizacja
Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7a411623-392a-11ef-880f-0e435a8a43bc
Identyfikator
9531775566
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi opieki społecznej dla osób starszychUsługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnychUsługi świadczone przez pielęgniarkiUsługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi opieki dziennej

Wykonawcy

2 przyznane

STOWARZYSZENIE IM SUE RYDERSolec Kujawski, PL · lot 0
459 520 PLN
STOWARZYSZENIE IM SUE RYDERSolec Kujawski, PL · lot 1
400 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00457000 z dnia 2024-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania oraz asystencji osobistej dla mieszkańców Gminy Solec Kujawski

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Społecznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 091442862

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 12

1.5.2.) Miejscowość: Solec Kujawski

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-050

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 798-422-413

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cus@cussoleckujawski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mgopssolec.rbip.mojregion.info/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7a411623-392a-11ef-880f-0e435a8a43bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania oraz asystencji osobistej dla mieszkańców Gminy Solec Kujawski

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a411623-392a-11ef-880f-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00457000

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00321914/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania oraz asystencji osobistej dla mieszkańców Gminy Solec Kujawski

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00405062

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUS.271.31.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania na rzecz uczestników projektu w formie profilaktycznej lub diagnostycznej opieki pielęgniarskiej oraz wsparcia psychologa.
2. Usługi stanowiące przedmiot zamówienia będą świadczone narastająco dla 28 uczestników projektu (w tym 20 kobiet i 8 mężczyzn) i obejmują:
1) opiekę pielęgniarską dla minimum 5 i maksymalnie 8 uczestników projektu miesięcznie, od 4 do 8 godzin tygodniowo dla każdego uczestnika, w zależności od zgłoszonych potrzeb uczestnika;
2) wsparcie psychologa dla minimum 5 i maksymalnie 8 uczestników projektu miesięcznie, od 2 do 6 godzin miesięcznie dla każdego uczestnika, w zależności od zgłoszonych potrzeb uczestnika.
3. Średni wymiar godzin opieki pielęgniarskiej wynosi 140 godzin w skali jednego miesiąca. Łącznie w okresie realizacji zamówienia planuje się 4480 godzin opieki pielęgniarskiej.
4. Średni wymiar godzin wsparcia psychologa wynosi: 24 godziny w skali jednego miesiąca w 2024 roku i w 2027 roku oraz 30 godzin miesięcznie w 2025 i 2026 roku. Łącznie w okresie realizacji zamówienia planuje się 912 godzin wparcia psychologa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

85141200-1 - Usługi świadczone przez pielęgniarki

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 484260,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług asystencji osobistej na rzecz uczestników projektu, którzy są mieszkańcami Gminy Solec Kujawski.
2. Usługi stanowiące przedmiot zamówienia będą świadczone narastająco dla 15 uczestników projektu (w tym 9 kobiet i 6 mężczyzn) i obejmują wsparcie asystenta osobistego osoby z niepełnosprawnością dla minimum 5 i maksymalnie 8 uczestników projektu miesięcznie, od 16 do 28 godzin miesięcznie dla każdego uczestnika, w zależności od zgłoszonych potrzeb uczestnika.
3. Średni wymiar godzin usług asystencji osobistej wynosi 250 godzin w skali jednego miesiąca. Łącznie w okresie realizacji zamówienia planuje się 8000 godzin usług.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85312100-0 - Usługi opieki dziennej

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

4.5.5.) Wartość części: 425740,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 459520,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 854000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 459520,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stowarzyszenie im. Sue Ryder

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9671051101

7.3.3) Ulica: Powstańców

7.3.4) Miejscowość: Solec Kujawski

7.3.5) Kod pocztowy: 86-050

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 459520,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-03-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 400000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1032000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 400000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stowarzyszenie im. Sue Ryder

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9671051101

7.3.3) Ulica: Powstańców

7.3.4) Miejscowość: Solec Kujawski

7.3.5) Kod pocztowy: 86-050

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 400000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-03-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi