Remont 4 mieszkań służbowych w Ambasadzie RP w Paryżu

Ambasada RP w Paryżu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00218233
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00218233/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-06 14:15
Lokalizacja
Paryż, FR
Kraj zamawiającego
FR
ID przetargu
ocds-148610-4a49ad65-4fdc-438d-8f88-6a39345d5d34
Identyfikator
0000000000
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

DM BUILDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
383 985,78 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00218233 z dnia 2025-05-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont 4 mieszkań służbowych w Ambasadzie RP w Paryżu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Paryżu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 0000000000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1, rue de Talleyrand

1.5.2.) Miejscowość: Paryż

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-007

1.5.5.) Kraj: Francja

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: FR101 - Paris

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: paryz.amb.sekretariat@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/francja/ambasada-rp-w-paryżu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Placówka dyplomatyczna - Ambasada RP w Paryżu

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Placówka dyplomatyczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont 4 mieszkań służbowych w Ambasadzie RP w Paryżu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a49ad65-4fdc-438d-8f88-6a39345d5d34

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00218233

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00106991/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont 4 mieszkań służbowych w Ambasadzie RP w Paryżu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie udzielane jest przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie
zagranicznej – art. 305 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 tj.)
a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości 5 538 000,00 euro dla robót budowlanych.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AMB.PARY.260.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 306896,25 EUR

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kompleksowy remont 4 mieszkań służbowych w Ambasadzie RP w Paryżu

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DM Building Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 525-270-15-49

7.3.3) Ulica: Ordona 2A

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-237

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 383985,78 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-19
2025-05-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane