Zabezpieczenie przeciwpożarowe pawilonu głównego WSCP
Wojewódzki Szpital Chorób Płuc im. dr A. Pawelca
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00457013
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00457013/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-13 19:54
- Lokalizacja
- Wodzisław Śląski, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a024b3ec-2cd9-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 6472180171
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneSystemy przeciwpożaroweRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychDrzwi przeciwpożarowe
Wykonawcy
1 przyznane
KABE SYSTEMY ALARMOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMikołów, PL · lot 0
1 249 680 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00457013 z dnia 2024-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zabezpieczenie przeciwpożarowe pawilonu głównego WSCP
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Chorób Płuc im. dr A. Pawelca
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000297690
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bracka 13
1.5.2.) Miejscowość: Wodzisław Śląski
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wscp.wodzislaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wscp.wodzislaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9416551.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zabezpieczenie przeciwpożarowe pawilonu głównego WSCP2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a024b3ec-2cd9-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00457013
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00371018
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 5/2024/DZP/PN
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabezpieczenia przeciwpożarowego pawilonu głównego WSCP polegające m.in. na:
1. roboty remontowo-budowlane
2. system sygnalizacji pożarowej
3. instalacje elektryczne
4. wymiana drzwi PPOŻ na strychu
5. modernizacja centrali powiadamiania
6. dostosowanie wejścia głównego do potrzeb PPOŻ
Szczegółowy opis zawiera przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
44221220-3 - Drzwi przeciwpożarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1249680,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1249680,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1249680,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KABE Systemy Alarmowe Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 635-16-61-517
7.3.3) Ulica: Ul. Waryńskiego 63
7.3.4) Miejscowość: Mikołów
7.3.5) Kod pocztowy: 43-190
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1249680,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-22| 2024-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |