Doposażenie OSP Targowa Górka poprzez dostawę zestawu hydraulicznego i kamer termowizyjnych osobistych
GMINA NEKLA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00218600
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00218600/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-05-06 16:58
- Lokalizacja
- Nekla, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f9fcac0-96f0-4262-b043-f18f5f0f7707
- Identyfikator
- 7891721548
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwaSprzęt osobisty i pomocniczy
Wykonawcy
2 przyznane
BARTOSZ KLICHGniezno, PL · lot 0
— · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00218600 z dnia 2025-05-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Doposażenie OSP Targowa Górka poprzez dostawę zestawu hydraulicznego i kamer termowizyjnych osobistych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NEKLA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258098
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 10
1.5.2.) Miejscowość: Nekla
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-330
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 614373197
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.kamel@gminanekla.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.nekla.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1f9fcac0-96f0-4262-b043-f18f5f0f77071.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Doposażenie OSP Targowa Górka poprzez dostawę zestawu hydraulicznego i kamer termowizyjnych osobistych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f9fcac0-96f0-4262-b043-f18f5f0f7707
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00218600
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043884/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Doposażenie OSP Targowa Górka poprzez dostawę zestawu hydraulicznego i i kamer termowizyjnych osobistych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, w ramach zadania pn. Rozwój systemu ratownictwa poprzez doposażenie jednostek OSP z terenu gminy Nekla i działania edukacyjne2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00067029
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZ.271.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest doposażenie OSP Targowa Górka poprzez dostawę zestawu hydraulicznego i kamer termowizyjnych osobistych w ramach zadania pn. Rozwój systemu ratownictwa poprzez doposażenie jednostek OSP z terenu gminy Nekla i działania edukacyjne. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:Część I przedmiotu zamówienia: dostawa zestawu hydraulicznego składającego się z nożyc hydraulicznych, rozpieracza ramieniowego, rozpieracza kolumnowego, walizki ze sprzętem do zarządzania szkłem, wspornika progowego, maty narzędziowej, zabezpieczenia Air Bag kierowcy, zestawu pokrowców.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 12a do SWZ.
Zamawiający wymaga, aby minimalny okres gwarancji wynosił minimum 24 miesiące.
4.5.3.) Główny kod CPV: 35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35800000-2 - Sprzęt osobisty i pomocniczy
4.5.5.) Wartość części: 123921,02 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest doposażenie OSP Targowa Górka poprzez dostawę zestawu hydraulicznego i kamer termowizyjnych osobistych w ramach zadania pn. Rozwój systemu ratownictwa poprzez doposażenie jednostek OSP z terenu gminy Nekla i działania edukacyjne. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:Część II przedmiotu zamówienia: dostawa 2 zestawów (po 4 szt.) kamer termowizyjnych osobistych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 12b do SWZ.
Zamawiający wymaga, aby minimalny okres gwarancji wynosił minimum 24 miesiące.
4.5.3.) Główny kod CPV: 35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35800000-2 - Sprzęt osobisty i pomocniczy
4.5.5.) Wartość części: 29105,69 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 152422,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 152422,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 152422,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Technika Ratownicza Bartosz Klich
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7842016560
7.3.3) Ulica: os. Przylesie 8 Osiniec
7.3.4) Miejscowość: Gniezno
7.3.5) Kod pocztowy: 62-200
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 152422,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-06-10| 2025-05-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |