Doposażenie dla zawodu Mechanik pojazdów samochodowych oraz Kierowca – Mechanik w ramach realizacji projektu pn.: "Absolwent ZS nr 2 w Wieluniu – nowe umiejętności w transformacji"

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. JANA DŁUGOSZA W WIELUNIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00218817
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00218817/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-07 08:22
Lokalizacja
Wieluń, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-40dbe29e-cb63-418f-a005-e36845e004b5
Identyfikator
8321033390
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Elementy samochodowePrzyrządy do pojazdów mechanicznychPodnośniki samochodoweKoła, części i akcesoriaUrządzenia warsztatoweZestawy narzędzioweNarzędzia ręczne z napędem mechanicznymRóżne narzędzia ręczneMaszyny przemysłoweUrządzenia podnośnikowe i przeładunkowe oraz ich częściMierniki elektroniczneSprzęt do obsługi danychTachometry

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR ŚWITAŁAMOKRSKO, PL · lot 1
642 690 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00218817 z dnia 2025-05-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Doposażenie dla zawodu Mechanik pojazdów samochodowych oraz Kierowca – Mechanik w ramach realizacji projektu pn.: "Absolwent ZS nr 2 w Wieluniu – nowe umiejętności w transformacji"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. JANA DŁUGOSZA W WIELUNIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000191810

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Traugutta 12

1.5.2.) Miejscowość: Wieluń

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dlugosz.wielun.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.dlugosz.wielun.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-40dbe29e-cb63-418f-a005-e36845e004b5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Doposażenie dla zawodu Mechanik pojazdów samochodowych oraz Kierowca – Mechanik w ramach realizacji projektu pn.: "Absolwent ZS nr 2 w Wieluniu – nowe umiejętności w transformacji"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40dbe29e-cb63-418f-a005-e36845e004b5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00218817

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00041697/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Doposażenie dla zawodu Mechanik pojazdów samochodowych oraz Kierowca – Mechanik w ramach realizacji projektu pn.: "Absolwent ZS nr 2 w Wieluniu – nowe umiejętności w transformacji"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

"Absolwent ZS nr 2 w Wieluniu – nowe umiejętności w transformacji" współfinansowanego ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, nr umowy FELD.09.02-IZ.00-0004/24-00.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00049591

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSZ.261.14.2025/004

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 558878,45 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia warsztatowego dla zawodu Mechanik pojazdów samochodowych oraz Kierowca – Mechanik – Szkoła Branżowa I stopnia i Technik pojazdów samochodowych w ramach realizacji projektu pn.: "Absolwent ZS nr 2 w Wieluniu – nowe umiejętności w transformacji" współfinansowanego ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, nr umowy FELD.09.02-IZ.00-0004/24-00:
Część 1: Dostawa wyposażenia warsztatowego dla zawodu Mechanik pojazdów samochodowych.
2. Szczegółowy opis zamówienia zawarty został w załączniku nr 7 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ oraz w załączniku nr 6 tj. wzorze umowy.
3. Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest siedziba Zamawiającego w Wieluniu przy ul. Traugutta 12. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia własnym transportem, na własny koszt i na własne ryzyko. Zamówienie obejmuje dostawę do pomieszczeń znajdujących się wewnątrz budynku.
4. Zamawiający wymaga udzielenia min. 24 miesięcy gwarancji jakości na przedmiot zamówienia licząc od daty podpisania protokołu odbioru.
5. Wymagane jest udzielenie przez Wykonawcę gwarancji na zakupione pomoce zgodnie z warunkami producentów, liczonej od dnia odbioru przedmiotu zamówienia oraz wydania dokumentów gwarancyjnych. Wymaga się, aby okres gwarancji był równy okresowi rękojmi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34640000-5 - Elementy samochodowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38548000-8 - Przyrządy do pojazdów mechanicznych

34326200-0 - Podnośniki samochodowe

34324000-4 - Koła, części i akcesoria

43800000-1 - Urządzenia warsztatowe

44512940-3 - Zestawy narzędziowe

43830000-0 - Narzędzia ręczne z napędem mechanicznym

44512000-2 - Różne narzędzia ręczne

42000000-6 - Maszyny przemysłowe

42400000-0 - Urządzenia podnośnikowe i przeładunkowe oraz ich części

38552000-9 - Mierniki elektroniczne

4.5.5.) Wartość części: 18732,90 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia warsztatowego dla zawodu Mechanik pojazdów samochodowych oraz Kierowca – Mechanik – Szkoła Branżowa I stopnia i Technik pojazdów samochodowych w ramach realizacji projektu pn.: "Absolwent ZS nr 2 w Wieluniu – nowe umiejętności w transformacji" współfinansowanego ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, nr umowy FELD.09.02-IZ.00-0004/24-00:
Część 2: Dostawa wyposażenia warsztatowego dla zawodu Kierowca – Mechanik
2. Szczegółowy opis zamówienia zawarty został w załączniku nr 7 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ oraz w załączniku nr 6 tj. wzorze umowy.
3. Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest siedziba Zamawiającego w Wieluniu przy ul. Traugutta 12. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia własnym transportem, na własny koszt i na własne ryzyko. Zamówienie obejmuje dostawę do pomieszczeń znajdujących się wewnątrz budynku.
4. Zamawiający wymaga udzielenia min. 24 miesięcy gwarancji jakości na przedmiot zamówienia licząc od daty podpisania protokołu odbioru.
5. Wymagane jest udzielenie przez Wykonawcę gwarancji na zakupione pomoce zgodnie z warunkami producentów, liczonej od dnia odbioru przedmiotu zamówienia oraz wydania dokumentów gwarancyjnych. Wymaga się, aby okres gwarancji był równy okresowi rękojmi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32580000-2 - Sprzęt do obsługi danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38552000-9 - Mierniki elektroniczne

38561110-9 - Tachometry

4.5.5.) Wartość części: 668687,59 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 ust. 3 ustawy PZP, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną prze-wyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 642690 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 697459,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 642690,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI TRANSPORTOWE PIOTR ŚWITAŁA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8271518776

7.3.3) Ulica: KRZYWORZEKA 48A

7.3.4) Miejscowość: MOKRSKO

7.3.5) Kod pocztowy: 98-345

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 642690,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2025-05-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy