Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierznowicach oraz wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w celu zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do atmosfery.

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W WIERZNOWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00219035
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00219035/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-07 09:17
Lokalizacja
Wierznowice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e6b325d2-ba4b-45fd-9983-3dddc5b42539
Identyfikator
8341814618
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Izolacja cieplnaUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaBaterie słoneczneSłoneczne moduły fotoelektryczneInstalacje słoneczneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychPompy grzewczeInstalowanie centralnego ogrzewaniaElektryczne podgrzewacze wody, natychmiastowe lub akumulacyjne oraz grzałki nurnikowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneInstalowanie okienInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

KAMIL BARANSkierniewice, PL · lot 0
292 859,31 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00219035 z dnia 2025-05-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierznowicach oraz wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w celu zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do atmosfery.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W WIERZNOWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750066573

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 11 A

1.5.2.) Miejscowość: Wierznowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-440

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ospwierznowice1@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ugzduny.nv.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e6b325d2-ba4b-45fd-9983-3dddc5b42539

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierznowicach oraz wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w celu zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do atmosfery.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6b325d2-ba4b-45fd-9983-3dddc5b42539

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00219035

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00127446/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierznowicach oraz wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w celu zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do atmosfery

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00127543

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/OSPW/01/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 129971,54 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierznowicach oraz wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w celu zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do atmosfery”.
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierznowicach.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
- wykonanie niezbędnej dokumentacji projektowej (jeżeli wymagane obowiązującymi przepisami prawa budowlanego),
- uzyskanie w imieniu Zamawiającego niezbędnych uzgodnień, pozwoleń, decyzji (jeżeli wymagane obowiązującymi przepisami prawa budowlanego),
- modernizacja systemu grzewczego: modernizacja instalacji grzewczej,
- ocieplenie ścian zewnętrznych,
- modernizację systemu grzewczego: modernizacja instalacji grzewczej, tj. montaż pompy ciepła powietrze/powietrze, budowa instalacji c.o.,
- modernizację instalacji oświetlenia wewnętrznego,
- montażu instalacji PV o mocy 4 kWp,
- wymianę bram wejściowych,
- ocieplenia stropu,
- modernizację oświetlenia zewnętrznego,
- wykonanie instalacji odgromowej,
- wymianę parapetów zewnętrznych,
- wykonanie i montaż szyldu na budynku,
- wyczyszczeniu i odmalowaniu wieży syreny alarmowej,
- wykonanie i montaż tablicy pamiątkowej,
- niezbędnych pracach towarzyszących,
- wykonanie i przekazanie w dwóch egzemplarzach dokumentacji powykonawczej zawierającej: deklaracje właściwości użytkowych użytych materiałów, certyfikaty, atesty, badania i pomiary, wykonane opracowania techniczne.
3. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte zostało w Audycie energetycznym budynku, audycie oświetlenia wbudowanego stanowiącym załącznik do SWZ oraz Opisie przedmiotu zamówienia.
4. Wykonawca na własny koszt zatrudni kierownika budowy w trakcie realizacji robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45321000-3 - Izolacja cieplna

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

09331000-8 - Baterie słoneczne

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

42511110-5 - Pompy grzewcze

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

39715100-8 - Elektryczne podgrzewacze wody, natychmiastowe lub akumulacyjne oraz grzałki nurnikowe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

45421132-8 - Instalowanie okien

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 292859,31 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 368721,07 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 292859,31 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POL-KAM Kamil Baran

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8361834469

7.3.3) Ulica: Adama Mickiewicza 24

7.3.4) Miejscowość: Skierniewice

7.3.5) Kod pocztowy: 96-100

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 292859,31 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-05-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane