Wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie budowy szybu windy osobowej w budynkach, w podziale na 4 części
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00457066
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00457066/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-14 07:16
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c9c849ea-f7b0-445d-9f62-3e15172409fd
- Identyfikator
- 6751000311
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00457066 z dnia 2024-08-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie budowy szybu windy osobowej w budynkach, w podziale na 4 części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350768365
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bolesława Czerwieńskiego 16
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-319
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zbk.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbk-krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zbkkrakow.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie budowy szybu windy osobowej w budynkach, w podziale na 4 części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9c849ea-f7b0-445d-9f62-3e15172409fd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00457066
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024892/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.13 Wykonanie dokumentacji projekt.-kosztor. w zakresie projektu budowy szybu windy osobowej przystosowanej dla potrzeb osób niepełnosprawnych w budynkach pozostającyh w zarządzie ZBK
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00421950
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 77/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 216260,16 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 105691,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: ul. Galla 24Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie budowy szybu windy osobowej przystosowanej dla potrzeb osób niepełnosprawnych w budynku wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych przepisami opinii, uzgodnień i pozwoleń oraz pełnienie nadzoru autorskiego w okresie realizacji robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób wykonania zamówienia określają:
- Załącznik Nr 8 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami,
- Załącznik Nr 9 do SWZ – Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu / zawieszeniu zgodnie z Polityką Wykluczeń Europejskiego Banku Inwestycyjnego,
- Załącznikiem Nr 9A do SWZ – Oświadczenie o niepodleganiu sankcjom ONZ/ UE/ USA,
- Załącznik Nr 10 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
42416100-6 - Windy
4.5.5.) Wartość części: 32520,33 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: ul. Na Błonie 1Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie budowy szybu windy osobowej przystosowanej dla potrzeb osób niepełnosprawnych w budynku wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych przepisami opinii, uzgodnień i pozwoleń oraz pełnienie nadzoru autorskiego w okresie realizacji robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób wykonania zamówienia określają:
- Załącznik Nr 8 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami,
- Załącznik Nr 9 do SWZ – Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu / zawieszeniu zgodnie z Polityką Wykluczeń Europejskiego Banku Inwestycyjnego,
- Załącznikiem Nr 9A do SWZ – Oświadczenie o niepodleganiu sankcjom ONZ/ UE/ USA,
- Załącznik Nr 10 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
42416100-6 - Windy
4.5.5.) Wartość części: 24390,24 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3: Plac Św. Ducha 3Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie budowy szybu windy osobowej przystosowanej dla potrzeb osób niepełnosprawnych w budynku wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych przepisami opinii, uzgodnień i pozwoleń oraz pełnienie nadzoru autorskiego w okresie realizacji robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób wykonania zamówienia określają:
- Załącznik Nr 8 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami,
- Załącznik Nr 9 do SWZ – Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu / zawieszeniu zgodnie z Polityką Wykluczeń Europejskiego Banku Inwestycyjnego,
- Załącznikiem Nr 9A do SWZ – Oświadczenie o niepodleganiu sankcjom ONZ/ UE/ USA,
- Załącznik Nr 10 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
42416100-6 - Windy
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.5.) Wartość części: 24390,24 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4: ul. Praska 52Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie budowy szybu windy osobowej przystosowanej dla potrzeb osób niepełnosprawnych w budynku wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych przepisami opinii, uzgodnień i pozwoleń oraz pełnienie nadzoru autorskiego w okresie realizacji robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób wykonania zamówienia określają:
- Załącznik Nr 8 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami,
- Załącznik Nr 9 do SWZ – Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu / zawieszeniu zgodnie z Polityką Wykluczeń Europejskiego Banku Inwestycyjnego,
- Załącznikiem Nr 9A do SWZ – Oświadczenie o niepodleganiu sankcjom ONZ/ UE/ USA,
- Załącznik Nr 10 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
42416100-6 - Windy
4.5.5.) Wartość części: 24390,24 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty w, tj. 54 199,95 zł) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 40.000,00 zł.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty w, tj. 46 801,50 zł) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 30.000,00 zł.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty w, tj. 54 501,30 zł) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 30.000,00 zł.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty w, tj. 47 799,03 zł) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 30.000,00 zł.
| 2024-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |