Usługi międzynarodowego transportu drogowego instrumentów muzycznych oraz akcesoriów i sprzętu technicznego na potrzeby Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu.

Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00219298
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00219298/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-05-07 10:23
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1ec5cd88-60c1-46ad-ad43-e042913a5a0d
Identyfikator
8971798677
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowegoWynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą

Wykonawcy

1 przyznane

'PIETER SMIT THEATER ROCK POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódż, PL · lot 0
221 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00219298 z dnia 2025-05-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi międzynarodowego transportu drogowego instrumentów muzycznych oraz akcesoriów i sprzętu technicznego na potrzeby Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8971798677

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Wolności 1

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-071

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nfm.wroclaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nfm.wroclaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.platformazakupowa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi międzynarodowego transportu drogowego instrumentów muzycznych oraz akcesoriów i sprzętu technicznego na potrzeby Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ec5cd88-60c1-46ad-ad43-e042913a5a0d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00219298

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00080019/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługi międzynarodowego transportu drogowego instrumentów muzycznych, elementów sceny, widowni i przedmiotów gabarytowych na potrzeby Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00180129

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OZP.261.TP10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja specjalistycznego transportu drogowego świadczonego przez wykonawcę na trasach międzynarodowych oraz wewnątrzwspólnotowych samochodami ciężarowymi. Zamawiający zapewnia osoby do załadunku i rozładunku na miejscu całości ładunku, natomiast w zakresie usługi transportu wykonawca jest zobowiązany uczestniczyć w załadunku, rozładunku i zabezpieczeniu instrumentów muzycznych, sprzętu technicznego, elementów sceny oraz widowni, niezbędnych do realizacji przez muzyków Narodowego Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu, wydarzeń artystycznych.
Zamawiający zamierza realizować transport instrumentów na terenie Europy do głównych ośrodków sztuki jak Wiedeń, Bayreuth, Drezno, Ostrawa. Zamawiający wskazuje przykładowe miejsca stanowiące plan koncertowy orkiestry.
W ramach usługi Wykonawca, w przypadku zaistnienia takiej konieczności, wypełni wniosek w celu uzyskania karnetu ATA.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 221000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 221000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 221000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PIETER SMIT THEATER ROCK POLSKA sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6292366081

7.3.4) Miejscowość: Łódż

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 221000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania zamówienia: w okresie szesnastu miesięcy od dnia zawarcia umowy lub do wyczerpania kwoty umowy.
2025-05-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi