Termomodernizacja budynku biurowego WIORiN w Koszalinie Oddział w Szczecinie przy ul. Matejki 6 B

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Koszalinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00219985
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00219985/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-07 12:57
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ffea374e-8afa-4b98-9ee5-c0cd1af32344
Identyfikator
8521137852
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty w zakresie stolarki budowlanejIzolacja cieplnaTynkowanieRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskieRoboty balkonoweRoboty elewacyjneKładzenie rynien

Wykonawcy

1 przyznane

BPM-BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL · lot 0
1 447 819,45 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00219985 z dnia 2025-05-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku biurowego WIORiN w Koszalinie
Oddział w Szczecinie przy ul. Matejki 6 B

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Koszalinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000093792

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Partyzantów 7-9

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-411

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 943433214

1.5.8.) Numer faksu: 943415582

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wi-koszalin@piorin.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wiorin-koszalin

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wiorin_koszalin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Nadzór nad zdrowiem roślin i nasiennictwem

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku biurowego WIORiN w Koszalinie
Oddział w Szczecinie przy ul. Matejki 6 B

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ffea374e-8afa-4b98-9ee5-c0cd1af32344

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00219985

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00117609/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Termomodernizacja budynku biurowego WIORiN w Koszalinie, Oddział w Szczecinie przy ul. Matejki 6 B

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00140082

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WAD.272.1.1.2025.AM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1141194,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. W zakres przedmiotowego zamówienia wchodzą następujące elementy:
1) izolacja ścian zewnętrznych powyżej poziomu terenu do wysokości gzymsu parteru z okładziną płytkami z piaskowca,
2) wykonanie tynku cienkowarstwowego na ocieplonych ścianach tylnych i szczytowej,
3) elewacje frontowe – tynk renowacyjny,
4) obróbki blacharskie, rynny i rury spustowe,
5) wymiana stolarki okiennej EI60,
6) inne roboty towarzyszące,
7) prace naprawcze na elewacjach nieocieplonych
a) naprawa spękań murów na elewacji budynku
b) naprawa płyt balkonowych
8) naprawa ściany attyki elewacji frontowej PN.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią zapisy wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ, Opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ” stanowiący załącznik nr 1 do SWZ, w tym dokumentacja projektowa (projekt + STWiORB)
Przedmiar robót jest materiałem pomocniczym i nie stanowi opisu przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45321000-3 - Izolacja cieplna

45410000-4 - Tynkowanie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45262900-0 - Roboty balkonowe

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45261320-3 - Kładzenie rynien

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1447819,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1679861,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1447819,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BPM - BAU SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9552522296

7.3.3) Ulica: ANDRZEJA STRUGA

7.3.4) Miejscowość: SZCZECIN

7.3.5) Kod pocztowy: 70-784

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1447819,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-05-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane