Budowa łącznika sieci kanalizacyjnej Serniki, Serniki Kolonia - Czerniejów
GMINA SERNIKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00457129
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00457129/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-14 08:02
- Lokalizacja
- Serniki, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-27821d58-26fb-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 7141912014
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00457129 z dnia 2024-08-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa łącznika sieci kanalizacyjnej Serniki, Serniki Kolonia - Czerniejów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SERNIKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019939
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1A
1.5.2.) Miejscowość: Serniki
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-107
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 818550450
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@serniki.eurzad.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugserniki.e-biuletyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-27821d58-26fb-11ef-87ba-8eb060fd7bb81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa łącznika sieci kanalizacyjnej Serniki, Serniki Kolonia - Czerniejów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-27821d58-26fb-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00457129
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00007965/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa łącznika sieci kanalizacyjnej Serniki Kolonia - Czerniejów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00360438
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP1.271.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania: „Budowa łącznika sieci kanalizacyjnej Serniki, Serniki Kolonia - Czerniejów”. W ramach przewidywanej inwestycji zaprojektowano sieć kanalizacji sanitarnej grawitacyjno-tłocznej wraz z przykanalikami lokalizowaną na obszarze dróg gminnych, dróg powiatowych oraz na działkach prywatnych. Zaprojektowano sieć kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej z rur i kształtek PE RC Ø225mm, PN 10, SDR 17 (Ø 225mm x 13.4 mm) oraz kanalizacji sanitarnej tłocznej wykonaną z rur PE RC Ø 160 mm, PN10, SDR17 (Ø160 mm x 14.6 mm). Przykanaliki kanalizacyjne powinny być wykonane z rur i kształtek z nieplastyfikowanego polichlorku winylu PVC-U kielichowe o ściankach gładkich, łączonych za pomocą uszczelek o sztywności obwodowej 8kN/m2 i średnicy d=160 x 4.7mm. Uzbrojenie sieci kanalizacyjnej wraz z przykanalikami stanowi:1) studzienki inspekcyjne z tworzyw sztucznych PVC/PE/PP, o Ø 315mm, pierścieniem odciążającym i z włazem żeliwnym przykręcanym klasy D400, osadzonym na rurze teleskopowej, montowanym na pierścieniu odciążającym; 2) studzienki rewizyjne (rozprężne) z kręgów żelbetowych wg. kb 5.12.1 (6) Ø 1000 mm stożkowa, z płytą żelbetową nastudzienną, pierścieniem odciążającym i włazem żeliwnym zakotwionym dn 600 mm z wypełnieniem betonowym, typu ciężkiego klasy d 400 kN; 3)przepompownie ścieków wykonane z polimerobetonu o średnicy 1200 – 1500 mm z pokrywą włazową nie przejazdową, prostokątną o wymiarach umożliwiających łatwy montaż i demontaż pomp oraz dostęp obsługi do pompowni, wykonana ze stali kwasoodpornej, gatunku 304 ocieplana, wyposażona w blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym zamknięciem otwartej komory. Przepompownie ścieków zasilane będą w energię elektryczną kablem WLZ z projektowanych (wg odrębnego opracowania) złączy kablowo-pomiarowych. Obiekty przepompowni ścieków należy ogrodzić, ogrodzeniem systemowym, panelem stalowym, na słupach ocynkowanych – profilach stalowych ocynkowanych zabetonowanych w gruncie. W ramach inwestycji zostanie wykonana budowa: sieć kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej z rur PEØ225mm – 1741.5 mb, sieć kanalizacji sanitarnej tłocznej z rur PEØ160 mm – 2902.0 mb, przykanaliki kanalizacyjne z rur PVCØ160mm – 529.0 mb, przykanaliki kanalizacyjne z rur PVCØ160mm – 23 szt., przepompownia ścieków Ø1200 mm (polimerobeton) – 1 szt., przepompownia ścieków Ø1500 mm (polimerobeton) – 3 szt., studzienki rewizyjne (rozprężne) Ø1000 mm (żelbet) – 4 szt., studzienki inspekcyjne (sieć) Ø 315 mm (PP, PCV) – 60 szt., studzienki inspekcyjne (przykanaliki) Ø 315 mm (PP, PCV) – 31 szt., kabel zasilający WLZ, ogrodzenie panelowe z bramą serwisową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty: 1)dokumentacja projektowa - projekt zagospodarowania terenu, projekt techniczny (wykonawczy), 2)Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (STWiOR), 3)Przedmiary robót. W związku z tym, że wynagrodzenie będzie miało charakter kosztorysowy przedmiary robót załączone do SWZ są wiążące. Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia kosztorysu ofertowego w oparciu o otrzymane od Zamawiającego przedmiary robót, przy zastosowaniu przyjętej przez siebie bazy cenowej do kosztorysowania i po doliczeniu podatku VAT.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2337000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5467350,76 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2337000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BKW Bogdan Tarnowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7131025501
7.3.3) Ulica: Nasutów 206
7.3.4) Miejscowość: Niemce
7.3.5) Kod pocztowy: 21-025
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2337000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-08-068.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |