Promocja przedsiębiorców z sektora MŚP podczas międzynarodowego wydarzenia kulturalnego pn. „Sztuka Świata – edycja VI. Slow Flow. Bill Voila/Mac Miller”
Województwo Kujawsko-Pomorskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00220445
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00220445/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-05-07 14:27
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d475492f-a667-4cd7-b322-62e35606d7b5
- Identyfikator
- 9561945671
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie promocji
Wykonawcy
1 przyznane
CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ "ZNAKI CZASU" W TORUNIUToruń, PL · lot 0
1 250 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00220445 z dnia 2025-05-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Promocja przedsiębiorców z sektora MŚP podczas międzynarodowego wydarzenia kulturalnego pn. „Sztuka Świata – edycja VI. Slow Flow. Bill Voila/Mac Miller”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Kujawsko-Pomorskie
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871121290
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Teatralny 2
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 566218281
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kujawsko-pomorskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Promocja przedsiębiorców z sektora MŚP podczas międzynarodowego wydarzenia kulturalnego pn. „Sztuka Świata – edycja VI. Slow Flow. Bill Voila/Mac Miller”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d475492f-a667-4cd7-b322-62e35606d7b5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00220445
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033441/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.58 Promocja przedsiębiorców z sektora MŚP podczas międzynarodowego wydarzenia kulturalnego pn. „Sztuka Świata – edycja VI. Slow Flow. Bill Voila/ Mac Miller”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00196026
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru zamówienia z wolnej ręki znajdują się w sekcji informacje dodatkowe.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZW-I.272.28.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1097560,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Promocja przedsiębiorców z sektora MŚP podczas międzynarodowego wydarzenia kulturalnego pn. „Sztuka Świata – edycja VI. Slow Flow. Bill Voila/ Mac Miller”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum Sztuki "Znaki Czasu" w Toruniu
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9562173242
7.3.3) Ulica: Wały Gen. Sikorskiego 13
7.3.4) Miejscowość: Toruń
7.3.5) Kod pocztowy: 87-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1250000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-10SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
W związku z koniecznością przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest promocja przedsiębiorców z sektora MŚP podczas międzynarodowego wydarzenia kulturalnego pn. "Sztuka Świata - edycja VI. Slow Flow. Bill Voila/Mac Miller", należy wszcząć postępowanie w trybie z wolnej ręki.Zgodnie z art. 305 pkt. 1 oraz w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. b, do przeprowadzenia postępowania został wybrany tryb z wolnej ręki, gdyż z przyczyn związanych z ochroną praw wyłącznych wynikających z odrębnych przepisów, usługę promocji przedsiębiorców podczas wydarzenia może wykonać tylko jeden Wykonawca, gdyż jest on jedynym organizatorem przedmiotowego wydarzenia.
W związku z powyższym zaproszenie do negocjacji zostanie skierowane do wykonawcy: Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki czasu”, Wały gen. Sikorskiego 13, 87-100 Toruń.
| 2025-05-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |