Opracowanie dokumentacji projektowych na potrzeby zadań realizowanych na przejściach granicznych znajdujących się na terenie województwa warmińsko-mazurskiego
Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00220814
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00220814/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-05-08 06:23
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e785877c-7557-4c5e-af6e-cd1a46492165
- Identyfikator
- 7391264792
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00220814 z dnia 2025-05-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowych na potrzeby zadań realizowanych na przejściach granicznych znajdujących się na terenie województwa warmińsko-mazurskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514319
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka J. Piłsudskiego 7/9
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-575
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: (89) 52 32 400
1.5.8.) Numer faksu: (89) 52 72 049
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: piotr.bucwilo@uw.olsztyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/uw-warminsko-mazurski
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/uw-warminsko-mazurski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowych na potrzeby zadań realizowanych na przejściach granicznych znajdujących się na terenie województwa warmińsko-mazurskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e785877c-7557-4c5e-af6e-cd1a46492165
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00220814
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00121802/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Opracowanie dokumentacji projektowych na potrzeby zadań realizowanych na przejściach granicznych znajdujących się na terenie województwa warmińsko-mazurskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00186582
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WO-IV.272.10.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 305321,14 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. CZĘŚĆ I – opracowanie dokumentacji projektowej termomodernizacji budynku odpraw fito-weterynaryjnych na Drogowym Przejściu Granicznym w Bezledach.2. Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej termomodernizacji budynku odpraw fito-weterynaryjnych na Drogowym Przejściu Granicznym w Bezledach, 11-200 Bartoszyce.
3. Szczegółowy opis CZĘŚCI I zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ.
4. Wykonawca przekazując zamawiającemu wykonane opracowania (utwory) przeniesie jednocześnie na niego, bez dodatkowego wynagrodzenia, majątkowe prawa autorskie do tych utworów wynikające z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2025 r. poz. 24), przy czym wynagrodzenie za przeniesienie praw autorskich będzie ujęte w cenie oferty.
5. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy, obowiązującymi przepisami, normami i normatywami oraz z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
4.5.5.) Wartość części: 117500,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. CZĘŚĆ II – opracowanie dokumentacji projektowej termomodernizacji części budynku administracyjno-technicznego na Drogowym Przejściu Granicznym w Bezledach.2. Przedmiot zamówienia w ramach CZĘŚCI II obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej termomodernizacji części biurowo-socjalnej budynku administracyjno-technicznego na Drogowym Przejściu Granicznym w Bezledach, 11-200 Bartoszyce.
3. Szczegółowy opis CZĘŚCI II zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.
4. Wykonawca przekazując zamawiającemu wykonane opracowania (utwory) przeniesie jednocześnie na niego, bez dodatkowego wynagrodzenia, majątkowe prawa autorskie do tych utworów wynikające z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2025 r. poz. 24), przy czym wynagrodzenie za przeniesienie praw autorskich będzie ujęte w cenie oferty.
5. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy, obowiązującymi przepisami, normami i normatywami oraz z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
4.5.5.) Wartość części: 59000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. CZĘŚĆ III – opracowanie dokumentacji projektowej montażu zapór hydraulicznych na Drogowym Przejściu Granicznym w Grzechotkach.2. Przedmiot zamówienia w ramach CZĘŚCI III obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej montażu zapór hydraulicznych na Drogowym Przejściu Granicznym w Grzechotkach, 14-500 Braniewo.
3. Szczegółowy opis CZĘŚCI III zamówienia znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ.
4. Wykonawca przekazując zamawiającemu wykonane opracowania (utwory) przeniesie jednocześnie na niego, bez dodatkowego wynagrodzenia, majątkowe prawa autorskie do tych utworów wynikające z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2025 r. poz. 24), przy czym wynagrodzenie za przeniesienie praw autorskich będzie ujęte w cenie oferty.
5. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy, obowiązującymi przepisami, normami i normatywami oraz z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
4.5.5.) Wartość części: 15000,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. CZĘŚĆ IV – opracowanie dokumentacji projektowej modernizacji systemu kontroli dostępu w pawilonach kontrolerskich na Drogowym Przejściu Granicznym w Bezledach.2. Przedmiot zamówienia w ramach CZĘŚCI IV obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej modernizacji systemu kontroli dostępu w pawilonach kontrolerskich na Drogowym Przejściu Granicznym w Bezledach, 11-200 Bartoszyce.
3. Szczegółowy opis CZĘŚCI IV zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
4. Wykonawca przekazując zamawiającemu wykonane opracowania (utwory) przeniesie jednocześnie na niego, bez dodatkowego wynagrodzenia, majątkowe prawa autorskie do tych utworów wynikające z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2025 r. poz. 24), przy czym wynagrodzenie za przeniesienie praw autorskich będzie ujęte w cenie oferty.
5. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy, obowiązującymi przepisami, normami i normatywami oraz z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
4.5.5.) Wartość części: 48780,49 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. CZĘŚĆ V – opracowanie dokumentacji projektowej budowy placu kontroli towarów na Kolejowym Przejściu Granicznym w Braniewie.2. Przedmiot zamówienia w ramach CZĘŚCI V obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej budowy placu kontroli towarów na Kolejowym Przejściu Granicznym w Braniewie przy ul. Królewieckiej 55, 14-500 Braniewo.
3. Szczegółowy opis CZĘŚCI V zamówienia znajduje się w załączniku nr 9 do SWZ.
4. Wykonawca przekazując zamawiającemu wykonane opracowania (utwory) przeniesie jednocześnie na niego, bez dodatkowego wynagrodzenia, majątkowe prawa autorskie do tych utworów wynikające z ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2025 r. poz. 24), przy czym wynagrodzenie za przeniesienie praw autorskich będzie ujęte w cenie oferty.
5. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy, obowiązującymi przepisami, normami i normatywami oraz z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
4.5.5.) Wartość części: 65040,65 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w związku z tym, iż cena najkorzystniejszej oferty na wykonanie CZĘŚCI I zamówienia przewyższa kwotę, którą zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, postępowanie w tej CZĘŚCI zostało unieważnione. Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 75 000,00 zł brutto, natomiast cena najkorzystniejszej oferty opiewała na kwotę 129 150,00 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 129150,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 216406,20 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w związku z tym, iż cena najkorzystniejszej oferty na wykonanie CZĘŚCI II zamówienia przewyższa kwotę, którą zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, postępowanie w tej CZĘŚCI zostało unieważnione. Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 50 000,00 zł brutto, natomiast cena najkorzystniejszej oferty opiewała na kwotę 76 186,20 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 76186,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 129150,00 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w związku z tym, iż cena jedynej oferty na wykonanie CZĘŚCI III zamówienia przewyższa kwotę, którą zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, postępowanie w tej CZĘŚCI zostało unieważnione. Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 40 000,00 zł brutto, natomiast cena jedynej oferty opiewała na kwotę 221 400,00 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 221400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 221400,00 PLN
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w związku z tym, iż cena najkorzystniejszej oferty na wykonanie CZĘŚCI IV zamówienia przewyższa kwotę, którą zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, postępowanie w tej CZĘŚCI zostało unieważnione. Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 20 000,00 zł brutto, natomiast cena najkorzystniejszej oferty opiewała na kwotę 50 430,00 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 50430,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 79950,00 PLN
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w związku z tym, iż cena jedynej oferty na wykonanie CZĘŚCI V zamówienia przewyższa kwotę, którą zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, postępowanie w tej CZĘŚCI zostało unieważnione. Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 50 000,00 zł brutto, natomiast cena jedynej oferty opiewała na kwotę 258 300,00 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 258300,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 258300,00 PLN
| 2025-05-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |