Dostawa głębinowych elektrod do rejestracji wenątrzczaszkowej używanych podczas wszczepiania elektrody neurostymulującej u osób zakwalifikowanych do procedury głębokiej stymulacji mózgu (DBS)

INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00221352
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00221352/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-08 10:11
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-85a88f46-e995-41e3-afad-bbfd871efd42
Identyfikator
5250009269
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Elektrody

Wykonawcy

3 przyznane

INOMED POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRokitnica, PL · lot 0
71 439,84 PLN
INOMED POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRokitnica, PL · lot 1
153 014,4 PLN
INOMED POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRokitnica, PL · lot 2
117 612 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00221352 z dnia 2025-05-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa głębinowych elektrod do rejestracji wenątrzczaszkowej używanych podczas wszczepiania elektrody neurostymulującej u osób zakwalifikowanych do procedury głębokiej stymulacji mózgu (DBS)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000325825

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ludwika Pasteura 3

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-093

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 2258922180

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nencki.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nencki.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/f7094fe5-2a86-400f-8636-8da5e7287e60

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


naukowo-badawcza i edukacyjna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa głębinowych elektrod do rejestracji wenątrzczaszkowej używanych podczas wszczepiania elektrody neurostymulującej u osób zakwalifikowanych do procedury głębokiej stymulacji mózgu (DBS)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85a88f46-e995-41e3-afad-bbfd871efd42

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00221352

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00682103/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Dostawa głębinowych elektrod do rejestracji wenątrzczaszkowej używanych podczas wszczepiania elektrody neurostymulującej u osób zakwalifikowanych do procedury głębokiej stymulacji mózgu (DBS)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00192533

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AZP-261-25/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 320654,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostarczanie do siedziby Instytutu makroelektrod głębinowych używanych podczas wszczepiania elektrody u osób zakwalifikowanych do zabiegu, gdzie implantacja elektrod do środka mózgu jest kluczowa w procesie leczenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31711140-6 - Elektrody

4.5.5.) Wartość części: 67728,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostarczanie do siedziby Instytutu głębinowych elektrod z kontaktami typu makro (średnica 1-2 mm) używanych podczas wszczepiania elektrody u osób zakwalifikowanych do zabiegu, gdzie implantacja elektrod do środka mózgu jest kluczowa w procesie leczenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31711140-6 - Elektrody

4.5.5.) Wartość części: 142976,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostarczanie do siedziby Instytutu głębinowych elektrod z kontaktami typu mikro (średnica <100 μm) używanych podczas wszczepiania elektrody u osób zakwalifikowanych do zabiegu, gdzie implantacja elektrod do środka mózgu jest kluczowa w procesie leczenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31711140-6 - Elektrody

4.5.5.) Wartość części: 109950,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 71439,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 71439,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 71439,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INOMED Polska sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 221161960

7.3.3) Ulica: ul. Bursztynowa 4 lok. D1

7.3.4) Miejscowość: Rokitnica

7.3.5) Kod pocztowy: 83-021

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 71439,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 153014,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 153014,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 153014,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INOMED Polska sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 221161960

7.3.3) Ulica: ul. Bursztynowa 4 lok. D1

7.3.4) Miejscowość: Rokitnica

7.3.5) Kod pocztowy: 83-021

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 153014,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 117612,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 117612,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 117612,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INOMED Polska sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 221161960

7.3.3) Ulica: ul. Bursztynowa 4 lok. D1

7.3.4) Miejscowość: Rokitnica

7.3.5) Kod pocztowy: 83-021

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 117612,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zgodnie z ustaleniami art. 441 ustawy Pzp, w każdej z trzech części postępowania uwzględniona została opcja polegająca na zmianie zakresu zamówienia dotyczącego zakupu większej liczby elektrod.
W niniejszym ogłoszeniu w pozycji: „Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia” podano całościową cenę oferty, która obejmuje zarówno zakres podstawowy jak i objęty prawem opcji realizowany na podstawie zapisów umowy.
Zawarte w wyniku niniejszego postępowania Umowy dotyczą dostaw sukcesywnych i realizowane będą przez 12 miesięcy lub do wyczerpania kwoty całościowej (za zamówienie podstawowe i opcjonalne) z zastrzeżeniem, że Zamawiający zobowiązany jest i gwarantuje wypłatę wynagrodzenia za zamówienie podstawowe -zgodnie z ustaleniami danej Umowy.
2025-05-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy