Roboty budowlane w zakresie: Remont pomieszczeń w budynku nr 1 w kompleksie wojskowym w Jawidzu.

32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00221393
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00221393/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-08 10:20
Lokalizacja
Zamość, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9a1c560e-87a8-4a47-a57a-ceda3db9c2f8
Identyfikator
9223046357
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

STANISŁAW PIEKARCZYKNiemce, PL · lot 0
468 630 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00221393 z dnia 2025-05-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w zakresie: Remont pomieszczeń w budynku nr 1 w kompleksie wojskowym w Jawidzu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 061402337

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 2F

1.5.2.) Miejscowość: Zamość

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 261181536

1.5.8.) Numer faksu: 261181607

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 32wog.zampub@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.32wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/32wog

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Wojskowa Jednostka Budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane w zakresie: Remont pomieszczeń w budynku nr 1 w kompleksie wojskowym w Jawidzu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a1c560e-87a8-4a47-a57a-ceda3db9c2f8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00221393

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00108858/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 K-126 Jawidz - Remont pomieszczeń w budynku nr 1

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00156683

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/12/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 381723,54 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są: Roboty budowlane w zakresie: Remont pomieszczeń w budynku nr 1 w kompleksie wojskowym w Jawidzu.
Zakres prac objętych przedmiotem zamówienia:
ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE
1.1. INSTALACJA ELEKTRYCZNA - roboty rozbiórkowe / demontaż/ i wykończeniowe
KLIMATYZACJA
 Przewody kabelkowe o łącznym przekroju żył do 7.5 mm2 układane w gotowych bruzdach na podłożu innym niż beton - przewody YDY 3x1,5 mm2 - OŚWIETLENIE AWARYJNE
 Przewody kabelkowe o łącznym przekroju żył do 7.5 mm2 układane w gotowych bruzdach na podłożu innym niż beton - przewody YDY 3x2,5 mm2 - GNIAZDA
 Puszki instalacyjne podtynkowe pojedyncze o śr.do 60 mm głębokie - GNIAZDA; WYŁĄCZNIKI
 Łączniki i przyciski jednobiegunowe podtynkowe w puszce instalacyjnej
 Łączniki i przyciski instalacyjne bryzgoszczelne jednobiegunowe - schodowy
 Łączniki instalacyjne bryzgoszczelne świecznikowe
 Gniazda instalacyjne wtyczkowe ze stykiem ochronnym podtynkowe 2-biegunowe przelotowe pojedyncze o obciążalności do 10 A i przekroju przewodów do 2.5 mm2 - zintegrowane
 Gniazda instalacyjne wtyczkowe ze stykiem ochronnym podtynkowe 2-biegunowe końcowe o obciążalności do 10 A i przekroju przewodów do 2.5 mm2
 Montaż na gotowym podłożu opraw świetlówkowych do oświetlenia pomieszczeń przemysłowych-oprawy pyłoodporne w obudowie z tworzyw sztucznych bez odbłyśnika-przykręcane końcowe - analogia 2x58W oprawa hermetyczna 2x świetlówka LED
 Montaż na gotowym podłożu opraw świetlówkowych do oświetlenia pomieszczeń przemysłowych-oprawy pyłoodporne w obudowie z tworzyw sztucznych bez odbłyśnika-przykręcane końcowe - analogia 2x58W oprawa hermetyczna 2x świetlówka LED Awaryjna 3 h
 Montaż na gotowym podłożu belek montażowych dla opraw przykręcanych 1x40W - końcowych - analogia 1x58W oprawa hermetyczna 1x świetlówka LED
 Montaż na gotowym podłożu opraw oświetleniowych żarowych zwykłych zawieszanych, końcowych - oprawa awaryjna LED 1,2W 3 h wyposażona w piktogram "WYJŚCIE EWAKUACYJNE"
1.2. BRANŻA SANITARNA - roboty rozbiórkowe i wykończeniowe
 Demontaż baterii umywalkowej ściennej
 Demontaż umywalki
 Demontaż elementów uzbrojenia rurociągu - wpust żeliwny podłogowy śr. 50 mm
 Demontaż ustępu z miską fajansową i dolnopłukiem
 Mechaniczne przebijanie otworów w ścianach z cegły o długości przebicia do 2 cegły
 Instalacja wodociągowa - rurociągi z rur polipropylenowych o śr. zewn. 25 mm na ścianach
 Instalacja wodociągowa - rurociągi z rur polipropylenowych o śr. zewn. 20 mm na ścianach
 Instalacja wodociągowa - rurociągi z rur polipropylenowych o śr. zewn. 16 mm na ścianach
 Montaż otulin termoizolacyjnych dla rurociągów o śr. 25 mm, gr. izolacji 20 mm
 Montaż otulin termoizolacyjnych dla rurociągów o śr. 20 mm, gr. izolacji 20 mm
 Montaż otulin termoizolacyjnych dla rurociągów o śr. 16 mm, gr. izolacji 20 mm
 Ustępy z płuczką ustępową typu "kompakt"
 Pisuary pojedyncze z zaworem spłukującym
 Baterie umywalkowe jednouchwytowe z dwoma zaworami o śr. nominalnej 15 mm
 Umywalki pojedyncze porcelanowe z otworem i syfonem gruszkowym + szafka biała
 Natrysk z odpływem liniowym podłogowym 80 cm
 Baterie natryskowe z natryskiem przesuwnym o śr. nominalnej 15 mm
 Dodatki za podejścia dopływowe w rurociągach stalowych do zaworów czerpalnych, bojlera, baterii, płuczek o połączeniu elastycznym metalowym o śr. nominalnej 15 mm - [- kolano PEX na zapras z wieszakiem 1/2x16 - 18 szt. ; - trójnik PEX na zapras 25x20x20 - 1 szt.; - trójnik PEX na zapras 20x20x20 - 4 szt. ; - trójnik PEX na zapras 20x16x16 - 4 szt.; - trójnik PEX na zapras 16x16x16 - 4 szt.; - złączka PEX na zapras GZ 25x1" - 3 szt. ; - zawory kątowe 1/2x1/2 - 4 szt. ; - złącza elastyczne metalowe 15x15 - 7 szt.
 Dodatki za podejścia dopływowe w rurociągach o połączeniu sztywnym o śr. nominalnej 25 mm - zawór kulowy odcinający i zawór grzybkowy wodny oraz nypel ocynk
 Dodatki za podejścia dopływowe w rurociągach o połączeniu sztywnym o śr. nominalnej 32 mm - śrubunek mosiężny , trójnik oc. 32/25/32
 Drzwiczki rewizyjne o wymiarach 200 x 250 mm
 Wymiana podgrzewacza wody (bojlera) o pojemności do 100 dm3 na nowych wspornikach
 Dodatki za wykonanie podejść odpływowych z PVC o śr. 110 mm o połączeniach wciskowych
 Dodatki za wykonanie podejść odpływowych z PVC o śr. 50 mm o połączeniach wciskowych
1.3. WENTYLACJA - KLIMATYZACJA - roboty montażowe /Zakres czynności: 1. Dostawa montaż urządzenia - klimatyzatora, 2. Umocowanie agregatu zewnętrznego, 3. Montaż jednostki wewnętrznej, 4. Przewiert przez ścianę, 5. Montaż odprowadzania skroplin z jednostek wewnętrznych, 6. Uruchomienie urządzeni
 Agregaty i sprężarki chłodnicze tłokowe, rotacyjne i śrubowe dostarczane w całości o masie 100 kg - Montaż jednostki zewnętrznej (10,0/11,0 kW)
 Aparaty grzewczo-wentylacyjne (nagrzewnice ścienne) - Montaż jednostki sufitowej wewnętrznej - klimatyzator kasetonowy /3,5 kW/
 Napełnienie urządzeń i instalacji obiegu freonu i podobnych czynników czynnikiem chłodniczym - wydajność 5.0 tys.kcal/h
1.4. BRANŻA BUDOWLANA - roboty rozbiórkowe, przygotowawcze i wykończeniowe
 Rozebranie ścianek z cegieł na zaprawie cementowo-wapiennej o grubości 1/2 ceg. - pomieszczenia
 Wykucie otworów w ścianach z cegieł o grubości ponad 1/2 ceg. na cementowo-wapiennej dla poszerzenia otworów drzwiowych - pomieszczenia
 Zerwanie cokolika cementowego do 15 cm
 Rozebranie posadzki z płytek terakoty na zaprawie klejowej - SANITARIATY
 Rozebranie okładziny ściennej - SANITARIATY
 Rozebranie ścianek z okładzin ściennych o grubości 1/2. - SANITARIATY
 Wywiezienie gruzu z terenu rozbiórki przy mechanicznym załadowaniu i wyładowaniu samochodem samowyładowczym na odległość 1 km
 Uzupełnienie tynków wewnętrznych zwykłych kat. III z zaprawy cem.-wap. na ścianach o powierzchni do 2 m2 w 1 miejscu
 Izolacje i uszczelnienia z dwuskładnikowej elastycznej zaprawy na powierzchniach poziomych narażonych na działanie wody bezciśnieniowej; grubość warstwy 2,00 mm - SANITARIATY
 Izolacje i uszczelnienia z dwuskładnikowej elastycznej zaprawy na powierzchniach pionowych narażonych na działanie wody bezciśnieniowej; grubość warstwy 2,00 mm - SANITARIATY
 Licowanie ścian płytkami o wymiarach 30x60 cm na klej metodą kombinowaną - SANITARIATY
 Posadzki z płytek o wymiarach 30 x 30 cm, układanych metodą kombinowaną - SANITARIATY
 Ścianki na rusztach metalowych z laminatu kompaktowego V20/HPL o grubości do 30 mm - kabiny natryskowe + sanitariaty
 Warstwy wyrównawcze grubości 5 cm zatarte na gładko pod posadzki wykonywane w pomieszczeniach o pow. ponad 8 m2
 Warstwy wyrównujące i wygładzające z zaprawy samopoziomującej grubości 5 mm wykonywane w pomieszczeniach o pow. ponad 8 m2
 Szlifowanie posadzek w pomieszczeniach o powierzchni ponad 8 m2 - zestaw mechaniczny
 Rozłożenie warstwy gruntującej podłoży - powłoka epoksydowa
 Posadzka przemysłowa z barwionej żywicy epoksydowej - cienkowarstwowa szorstka do 5 mm
 Posadzki z wykładzin z tworzyw sztucznych z warstwą izolacyjną rulonowe w pomieszczeniach biurowych
 Wykucie z muru ościeżnic drewnianych o powierzchni do 2 m2 - [90/200]
 Wykucie z muru ościeżnic stalowych o powierzchni do 2 m2 - [80/200 + 90/200]
 Zamurowanie otworów w ścianach z cegieł o grubości 1/2 cegły na zaprawie cementowo-wapiennej
 Wykonanie przesklepień otworów w ścianach z cegieł - dostarczenie i obsadzenie belek do I NP 180 mm
 Drzwi dwuskrzydłowe z kształtowników aluminiowych z przekładką termiczną pełne /1,50x2,10/
 Drzwi dwuskrzydłowe stalowe płaszczowe pełne w okleinie drewnopodobnej o powierzchni ponad 2 m2 z ościeżnicą - klasa odporności RC-3; EI30 /1,50x2,10/
 Przyklejenie warstwy siatki na sufitach - w pomieszczeniach po rozbiórce ścianek
 Przyklejenie warstwy siatki na ścianach - w pomieszczeniach po rozbiórce ścianek
 Ochrona narożników wypukłych kątownikiem metalowym z siatką
 Gruntowanie podłoży preparatami - powierzchnie poziome - sufity
 Gruntowanie podłoży preparatami - powierzchnie pionowe - ściany
 Tynki (gładzie) jednowarstwowe wewnętrzne grubości 3 mm z gipsu szpachlowego wykonywane ręcznie na stropach na podłożu z tynku
 Tynki (gładzie) jednowarstwowe wewnętrzne grubości 3 mm z gipsu szpachlowego wykonywane ręcznie na ścianach na podłożu z tynku
 Dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi starych tynków wewnętrznych sufitów
 Dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi starych tynków wewnętrznych ścian
 Obsadzenie kratek wentylacyjnych w ścianach z cegieł - 14x14 z żaluzją ; 14x27 z żaluzją
 Wykonanie ręczne cienkowarstwowej wyprawy z tynku mozaikowego na gotowym podłożu na ścianach płaskich i powierzchniach poziomych (ziarno 0,8-1,2 mm) - korytarze
 Montaż cokołów 2x10 cm z poliuretanu /kolor biały
1.5. ZABEZPIECZENIA MECHANICZNE - wykonanie i montaż
 Wykucie z muru krat okiennych o powierzchni ponad 2 m2
 Kraty stałe stalowe prętowe o powierzchni ponad 2 m2 osadzone w ścianach malowane - WYKONANIE I MONTAŻ
 Kraty stałe stalowe prętowe o powierzchni ponad 2 m2 osadzone w ścianach - otwierane na zawiasach na zewnątrz malowane - WYKONANIE I MONTAŻ
 Montaż rolet materiałowych /1,50x2,40 m/* 36 szt. w pomieszczeniach parteru

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 468630,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1083823,73 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 468630,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Prywatne "KOMES" Stanisław Piekarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7131323144

7.3.3) Ulica: ul. Centralna 43

7.3.4) Miejscowość: Niemce

7.3.5) Kod pocztowy: 21-025

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 468630,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-05-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane