„Roboty budowlane na elewacjach Kościoła pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Moszczenicy Małopolskiej – Diecezja Tarnowska”. Zamówienie współfinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład
PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA P.W. M.B. SZKAPLERZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00457290
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00457290/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-14 08:51
- Lokalizacja
- Moszczenica, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dbe54f26-39ef-11ef-b37c-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 7381786767
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00457290 z dnia 2024-08-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Roboty budowlane na elewacjach Kościoła pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Moszczenicy Małopolskiej – Diecezja Tarnowska”.
Zamówienie współfinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA P.W. M.B. SZKAPLERZNEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 040060554
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gorlicka 169
1.5.2.) Miejscowość: Moszczenica
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-321
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 18 3541001
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: parafia.moszczenica243@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://parafiamoszczenica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dbe54f26-39ef-11ef-b37c-4e696a6d8c251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Parafia Rzymsko-Katolicka Moszczenica
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Roboty budowlane na elewacjach Kościoła pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Moszczenicy Małopolskiej – Diecezja Tarnowska”.Zamówienie współfinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dbe54f26-39ef-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00457290
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00320944/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Roboty budowlane na elewacjach Kościoła pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Moszczenicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00397012
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 434146,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych na elewacjach Kościoła pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Moszczenicy, w oparciu o zatwierdzoną dokumentację w tym zgodnie z Pozwoleniem nr 72/2024 z dnia 12.03.2024 r. Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Obiekt został wpisany do rejestru Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Krakowie, Decyzja Nr A-179/556 z dnia 10.05.1972 r. oraz Decyzję o zatwierdzeniu projektu architektoniczno-budowlanego i udzieleniu pozwolenia na budowę
1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) Elewacja od strony drogi (zachodnio-północna)
2) Elewacja południowo-wschodnia
3) Elewacja wschodnio-północna
4) Elewacja wejściowa do kościoła (północno-zachodnia)
5) Roboty związane z dzwonnicą
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje również:
1) Opracowanie i uzgodnienie z Zamawiającym harmonogramu robót
2) uporządkowanie obszaru przyległego do terenu prowadzonych robót oraz odtworzenie trawników zielonych przylegających do miejsc prowadzenia robót
3) prowadzenie dziennika budowy i wykonanie obmiarów ilości zrealizowanych robót
4) przygotowanie rozliczenia końcowego robót i sporządzenie w 2-ch egz. Operatu kolaudacyjnego, który powinien zawierać:
a) umowę,
b) ofertę,
c) Umowy z ewentualnymi podwykonawcami,
d) Tabele elementów rozliczeniowych,
e) polisę ubezpieczeniową, protokoły przekazania terenu budowy,
f) Protokoły odbioru robót ulegających zakryciu,
g) badania materiałów ( jeżeli dotyczy),
h) Deklaracje zgodności materiałów,
i) Aprobaty,
j) rozliczenie finansowe,
k) Potwierdzenie zakończenia robót,
l) Oświadczenie uprawnionego kierownika robót o wykonaniu robót zgodnie z przepisami oraz gwarancje na wykonany przedmiot zamówienia
3. Zamówienie należy wykonać zgodnie z załączonym do SWZ:
1) przedmiarem robót stanowiącym (zał. nr 12 do SWZ), mającym wyłącznie charakter pomocniczy i służący ułatwieniu dokonania wyceny robót,
2) zgodnie z programem konserwatorskim elewacji dzwonnicy i kościoła ( zał. nr 13 do SWZ),
3) projektem architektoniczno-budowlanym (zał. nr 14 do SWZ)
4) oraz pod nadzorem osób posiadających odpowiednie, określone ustawą o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami uprawnieniami oraz zgodnie z obowiązującymi normami oraz wg tradycyjnie uznanych zasad sztuki budowlanej w stosunku do powszechnie stosowanych rozwiązań i ściśle przestrzegając wytycznych technologicznych związanych z danymi systemami oraz zasadami BHP z należytą starannością, zachowaniem właściwej organizacji pracy i zapewnieniem dobrej jakości.
4. Wyroby i materiały winny spełniać warunki określone Ustawą dnia 16 kwietnia 2004 r. o wyrobach budowlanych potwierdzone wymaganymi dokumentami zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 11 sierpnia 2004 r. w sprawie sposobu deklarowania zgodności wyrobów budowlanych oraz sposobu znakowania ich znakiem budowlanym.
5. Materiały i wyroby budowlane winny być odpowiednio oznaczone i posiadać wszelkie dokumenty określone szczegółowymi przepisami dotyczącymi trybu dopuszczenia ich do stosowania jak certyfikat na znak bezpieczeństwa, aktualną aprobatę techniczną, deklarację zgodności z Polską Normą, atest higieniczny, określenie klasyfikacji ogniowej itp.
6. Wykonawca robót ponosi odpowiedzialność za jakość wykonywanych robót oraz zastosowanych materiałów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212360-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów sakralnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212361-4 - Roboty budowlane w zakresie kościołów
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 540000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 540000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 540000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowo Produkcyjno Handlowy HAŻBUD Spólka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 738-10-01-335
7.3.3) Ulica: Dukielska 83 A
7.3.4) Miejscowość: Gorlice
7.3.5) Kod pocztowy: 38-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 540000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |