Usługa farmaceutyczna polegająca na przygotowywaniu worków do żywienia pozajelitowego dla pacjentów Oddziału Neonatologicznego

SZPITAL MIEJSKI W RUDZIE ŚLĄSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00222520
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00222520/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-05-08 14:08
Lokalizacja
Ruda Śląska, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aa8e22fd-8034-4ac8-a52d-4a30465b8527
Identyfikator
6412490985
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi farmaceutyczne

Wykonawcy

1 przyznane

'SZPITAL SKAWINA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSkawina, PL · lot 0
465 750 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00222520 z dnia 2025-05-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa farmaceutyczna polegająca na przygotowywaniu worków do żywienia pozajelitowego dla pacjentów Oddziału Neonatologicznego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL MIEJSKI W RUDZIE ŚLĄSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 241468653

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wincentego Lipa 2

1.5.2.) Miejscowość: Ruda Śląska

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-703

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.7.) Numer telefonu: 032 779 59 17

1.5.8.) Numer faksu: 032 779 59 17

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@szpitalruda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip2.szpitalruda.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aa8e22fd-8034-4ac8-a52d-4a30465b8527

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa farmaceutyczna polegająca na przygotowywaniu worków do żywienia pozajelitowego dla pacjentów Oddziału Neonatologicznego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa8e22fd-8034-4ac8-a52d-4a30465b8527

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00222520

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00149156

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 5/SMRS/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 431250,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa farmaceutyczna polegająca na sporządzaniu mieszanin do żywienia pozajelitowego, wykonywanych na podstawie indywidualnych recept wraz z dostawą gotowej mieszaniny
w postaci worków do żywienia pozajelitowego dla pacjentów Oddziału Neonatologicznego Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ/UMOWY oraz w załączniku nr 5 do SWZ.
2. Wykonawca zobowiązany jest świadczyć usługę zgodnie z przepisami ustawy z dnia 06 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2024 r., poz. 686 z późn. zm.) oraz zgodnie z obowiązującymi standardami i zaleceniami polskich i europejskich Towarzystw Żywienia Pozajelitowego i Dojelitowego.
3. Wykonawca zobowiązany jest do sporządzania mieszanin do żywienia pozajelitowego w warunkach odpowiadających wymaganiom Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP).
4. Zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Zamawiający wymaga aby czynności sporządzania mieszanin do żywienia pozajelitowego były wykonywane przez przeszkolonego w tym zakresie magistra farmacji, zatrudnionego na podstawie umowy o pracę.
5. Wymagania dotyczące sposobu dokumentowania zatrudnienia osoby na umowę o pracę, uprawnienia kontrolne Zamawiającego oraz sankcje z tytułu niespełnienia wymagań o którym mowa w pkt 4 powyżej, zostały szczegółowo określone w projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy w sprawie zamówienia (załącznik nr 5 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 85149000-5 - Usługi farmaceutyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 465750,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 465750,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 465750,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Szpital Skawina Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9442244258

7.3.3) Ulica: Tyniecka 15

7.3.4) Miejscowość: Skawina

7.3.5) Kod pocztowy: 32-050

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 465750,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Umowa zostaje zawarta na czas oznaczony na okres 24 miesięcy od dnia 08.06.2025 r. do dnia 08.06.2027 r.
2025-05-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi