Budowa instalacji zewnętrznej wodociągowej od St2/EA na działce nr 842,841 do zbiornika ppoż na działce nr 844, oraz od ST1/BA na działce nr 840 do bud. Pałacu . Zbiornik ppoż. o poj.200m3.
Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Celejowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00457449
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00457449/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-14 09:38
- Lokalizacja
- Kazimierz Dolny, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5e21e9a1-20cd-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 7161946766
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00457449 z dnia 2024-08-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa instalacji zewnętrznej wodociągowej od St2/EA na działce nr
842,841 do zbiornika ppoż na działce nr 844, oraz od ST1/BA na działce
nr 840 do bud. Pałacu . Zbiornik ppoż. o poj.200m3.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Celejowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430992738
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Celejów 68
1.5.2.) Miejscowość: Kazimierz Dolny
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-120
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: (081) 8810211
1.5.8.) Numer faksu: (081) 882 04 49
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spzolcelejow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzolcelejow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://sppzolcelejow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa instalacji zewnętrznej wodociągowej od St2/EA na działce nr842,841 do zbiornika ppoż na działce nr 844, oraz od ST1/BA na działce
nr 840 do bud. Pałacu . Zbiornik ppoż. o poj.200m3.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e21e9a1-20cd-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00457449
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00083009/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa zbiornika podziemnego zewnętrznego przeznaczonego do gaszenia pożaru .
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00367310
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA.252.09.2024.HZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 704871,42 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
a) Przedmiotem zamówienia publicznego jest robota budowlana polegająca na rozbudowie/ modernizacji oczyszczalni ścieków i kanalizacji sanitarnej na terenie SP PZOL w Celejowie wraz z opomiarowaniem ścieków od strony wsi Celejów
b) Zamawiający opisał przedmiot zamówienia na podstawie:
-projektowanych postanowień umowy (PPU), stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ, dokumentacji projektowej, stanowiącej załącznik nr 9 do SWZ oraz przedmiarów robót, stanowiących załącznik nr 10 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 576503,08 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 691429,89 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 576503,08 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PETEX Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5050132551
7.3.3) Ulica: Staszica 7 lok. 7
7.3.4) Miejscowość: Łęczna
7.3.5) Kod pocztowy: 21-010
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 576503,08 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni
| 2024-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |