„Dostawa oleju opałowego na sezon 2024/2026 dla Zespołu Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem.”

Zespół Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00457467
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00457467/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-14 09:42
Lokalizacja
Skępe, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-32bf9dbc-9832-4815-bc53-bd788bba8c42
Identyfikator
8930003103
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00457467 z dnia 2024-08-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa oleju opałowego na sezon 2024/2026 dla Zespołu Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000097732

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wymyślińska 2

1.5.2.) Miejscowość: Skępe

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-630

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@lipnowski.powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zsskepe.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-32bf9dbc-9832-4815-bc53-bd788bba8c42

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa oleju opałowego na sezon 2024/2026 dla Zespołu Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32bf9dbc-9832-4815-bc53-bd788bba8c42

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00457467

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00364669/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa oleju opałowego na sezon 2024/2026ndla Zespołu Szkół w Skępem im Waleriana Łuksińskiego w Skępem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00403819

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSZ.272.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem zamówienia są sukcesywne, w miarę pojawiających się potrzeb dostawy paliwa płynnego spełniających wymagania określone w PN – C – 96024:2011 w zakresie oleju opałowego lekkiego gatunku L-1 w ilości ok 150.000 litrów w sezonie grzewczym 2024/2026 na potrzeby ZS w Skępem

4.5.3.) Główny kod CPV: 09000000-3 - Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 4 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

złożono dodatkowe oferty zawierające taką samą cenę

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 727500 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 742500 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy