Remediacją środowiska gruntowo- wodnego z zanieczyszczeń ropopochodnych na terenie Centralnej Płaszczyzny Postoju Samolotów w Dęblinie

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00223499
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00223499/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-05-09 09:59
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5fcbd2b5-1ed1-4cf5-bdad-2a98bfe9f684
Identyfikator
7120105082
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Rekultywacja środowiska

Wykonawcy

1 przyznane

"HYDROGEOTECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Kielce, PL · lot 0
180 792 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00223499 z dnia 2025-05-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Remediacją środowiska gruntowo- wodnego z zanieczyszczeń ropopochodnych na terenie Centralnej Płaszczyzny Postoju Samolotów w Dęblinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430268824

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lipowa 1A

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-020

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzilublin.zampub@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rzilublin.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5fcbd2b5-1ed1-4cf5-bdad-2a98bfe9f684

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Organizacyjna MON

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Infrastuktura

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remediacją środowiska gruntowo- wodnego z zanieczyszczeń ropopochodnych na terenie Centralnej Płaszczyzny Postoju Samolotów w Dęblinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5fcbd2b5-1ed1-4cf5-bdad-2a98bfe9f684

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00223499

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00095292/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Remediacja środowiska gruntowo- wodnego z zanieczyszczeń ropopochodnych na terenie CPPS w Dęblinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00148374

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 5.005/25/TP1/WEN

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 218176,36 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie remediacji środowiska
gruntowo - wodnego z zanieczyszczeń ropopochodnych na terenie Centralnej
Płaszczyzny Postoju Samolotów w Dęblinie.
2. Zakres prac obejmuje w szczególności:
a) realizację zapisów Decyzji wodnoprawnej z dnia 08.08.2017 r. znak: NN-404/P/36-MM/17 nr 832/D/NN/17 wydanej przez Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie;
b) realizację zapisów Decyzji z dnia 11.06.2015 r. znak: WSI.511.4.2015.RSZ wydanej przez Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Lublinie;
c) pobór próbek gruntu przez geologa z uprawnieniami w zakresie kategorii kwalifikacji w zawodzie-XIII;
d) wykonanie wymaganych przepisami w tym zakresie analiz laboratoryjnych wód i gruntu przez laboratorium posiadające akredytację;
e) Wykonawca jako wytwórca odpadów zobowiązany jest do przestrzegania w czasie realizacji przedmiotu umowy przepisów ustawy o odpadach;
f) dostarczenie, zainstalowanie i udostępnienie na okres trwania umowy niezbędnych ilości zbiorników na odpadowe produkty ropopochodne z zabezpieczeniem elektrostatycznym.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Wizja lokalna:
a) Wykonawca przed złożeniem oferty, na swój koszt może dokonać wizji lokalnej.
Osobą wyznaczoną do kontaktu jest: p. Ewelina KOŃKO,
tel. 261 182 189.
b) Zamawiający nie wprowadza wymogu złożenia oferty dopiero po odbyciu wizji lokalnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90722000-4 - Rekultywacja środowiska

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 150120,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 370764,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 180792,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hydrogeotechnika Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6570308784

7.3.3) Ulica: Ściegiennego 262A

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-116

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 180792,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-05-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi