Awaryjne naprawy instalacji elektrycznych w lokalach zarządzanych przez KZGM w Katowicach (cz. 1 – rejon OEB – 1, 4, 6 + cz. 2 – rejon OEB – 2, 3, 5)
KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00224099
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00224099/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-05-09 12:17
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-43bc0c20-fd8f-4117-a8b9-bf2943024938
- Identyfikator
- 6342697680
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty instalacyjne elektryczneRoboty budowlane w zakresie mieszkań
Wykonawcy
2 przyznane
JAROSŁAW GAJDAPszczyna, PL · lot 0
72 748,34 PLNJAROSŁAW GAJDAPszczyna, PL · lot 1
72 748,34 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00224099 z dnia 2025-05-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Awaryjne naprawy instalacji elektrycznych w lokalach zarządzanych przez KZGM w Katowicach (cz. 1 – rejon OEB – 1, 4, 6 + cz. 2 – rejon OEB – 2, 3, 5)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 241031620
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Michała Grażyńskiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-126
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kzgm.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kzgm.katowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10909161.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Awaryjne naprawy instalacji elektrycznych w lokalach zarządzanych przez KZGM w Katowicach (cz. 1 – rejon OEB – 1, 4, 6 + cz. 2 – rejon OEB – 2, 3, 5)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43bc0c20-fd8f-4117-a8b9-bf2943024938
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00224099
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00041624/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.28 EB 1-6 – awaryjne naprawy instalacji elektrycznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00179847
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ.231.039.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 143631,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 - rejon EB – 1, 4 i 6 - prace będą polegać w szczególności na: wymianie części instalacji elektrycznej, w szczególności przewodów elektrycznych, rozdzielnic, zabezpieczeń nadprądowych i różnicowo-prądowych, osprzętu elektrycznego wraz z wykonaniem pomiarów po wykonanych pracachWymagany przez Zamawiającego okres gwarancji wynosi 24 miesiące
Zamawiający przewiduje udzielanie zleceń do końca okresu obowiązywania umowy na tę część lub do wyczerpania środków, jakie zamierza przeznaczyć na sfinansowanie danej części zamówienia tj. kwoty 79 211,33 zł brutto. Kwota ta stanowi maksymalną wartość umowy na realizację danej części zamówienia i zostanie wpisana w § 5 ust. 2 projektowanych postanowień umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań
4.5.5.) Wartość części: 71815,95 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 – rejon EB – 2, 3 i 5 - prace będą polegać w szczególności na: wymianie części instalacji elektrycznej, w szczególności przewodów elektrycznych, rozdzielnic, zabezpieczeń nadprądowych i różnicowo-prądowych, osprzętu elektrycznego wraz z wykonaniem pomiarów po wykonanych pracach.Wymagany przez Zamawiającego okres gwarancji wynosi 24 miesiące
Zamawiający przewiduje udzielanie zleceń do końca okresu obowiązywania umowy na tę część lub do wyczerpania środków, jakie zamierza przeznaczyć na sfinansowanie danej części zamówienia tj. kwoty 79 211,33 zł brutto. Kwota ta stanowi maksymalną wartość umowy na realizację danej części zamówienia i zostanie wpisana w § 5 ust. 2 projektowanych postanowień umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań
4.5.5.) Wartość części: 71815,95 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72748,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 72748,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 72748,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Instalacyjne i Remontowe Jarosław Gajda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6381157166
7.3.4) Miejscowość: Pszczyna
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 72748,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72748,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 72748,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 72748,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Instalacyjne i Remontowe Jarosław Gajda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6381157166
7.3.4) Miejscowość: Pszczyna
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 72748,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-05-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |