Budowa chodnika i utwardzeń poboczy przy drogach publicznych w miejscowościach Brunary, Kwiatoń, Smerekowiec, Śnietnica i Zdynia wraz z usługą inspektora nadz.

GMINA UŚCIE GORLICKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00457643
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00457643/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-14 10:26
Lokalizacja
Uście Gorlickie, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-352a9e95-2976-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Identyfikator
7382144864
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty drogoweRoboty w zakresie budowy drógOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówUsługi nadzorowania placu budowyUsługi nadzoru budowlanegoUsługi związane z budownictwemUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Wykonawcy

2 przyznane

GOR-BUD SP.C. MIKOŁAJCZYK DANIEL - OSIOŁ-ZAWADOWICZ JERZYStrzeszyn, PL · lot 0
1 932 716,22 PLN
Roman DługońŁosie, PL · lot 1
40 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00457643 z dnia 2024-08-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika i utwardzeń poboczy przy drogach publicznych w miejscowościach Brunary, Kwiatoń, Smerekowiec, Śnietnica i Zdynia wraz z usługą inspektora nadz.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA UŚCIE GORLICKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892759

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 80

1.5.2.) Miejscowość: Uście Gorlickie

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-315

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 183516041

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@usciegorlickie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usciegorlickie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-352a9e95-2976-11ef-86d2-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa chodnika i utwardzeń poboczy przy drogach publicznych w miejscowościach Brunary, Kwiatoń, Smerekowiec, Śnietnica i Zdynia wraz z usługą inspektora nadz.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-352a9e95-2976-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00457643

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00061390/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa chodnika i utwardzeń poboczy przy drogach publicznych w miejscowościach Brunary, Kwiatoń, Smerekowiec, Śnietnica i Zdynia wraz z usługą inspektora nadzoru inwestroskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00371874

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BPŚ.271.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1773838,35 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa chodnika i utwardzeń poboczy przy drogach publicznych w miejscowościach Brunary, Kwiatoń, Smerekowiec, Śnietnica i Zdynia. Zamówienie obejmuje:
1) przebudowę drogi powiatowej Gładyszów – Uście Gorlickie nr 1496K w km 7+262 – 7+638 w zakresie utwardzenia pobocza w miejscowości Kwiatoń;
2) przebudowę drogi powiatowej Gładyszów – Uście Gorlickie nr 1496K w km 1+657 – 1+814 w zakresie budowy chodnika w miejscowości Smerekowiec;
3) przebudowę drogi wojewódzkiej nr 977 Tarnów – Konieczna w zakresie budowy chodnika w km 2+262 – 2+653 strona lewa odc. ref. 290 w miejscowości Zdynia;
4) przebudowę drogi powiatowej Florynka – Izby nr 1503K w km 4+608 – 4+893 strona lewa w zakresie utwardzenia pobocza w miejscowości Brunary;
5) przebudowę drogi powiatowej Florynka – Izby nr 1503K w km 7+880 – 8+029 strona lewa i prawa w zakresie utwardzenia pobocza w miejscowości Śnietnica.
Szczegółowy opis przedmiotu części 1 zamówienia zawiera dokumentacja techniczna

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233140-2 - Roboty drogowe

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

4.5.5.) Wartość części: 1741538,35 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 zamówienia obejmuje sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad budową chodnika i utwardzeń poboczy przy drogach publicznych w miejscowościach Brunary, Kwiatoń, Smerekowiec, Śnietnica i Zdynia przez inspektora nadzoru inwestorskiego, posiadającego uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej drogowej.
Szczegółowy opis nadzorowanych robót zawiera dokumentacja techniczna

4.5.3.) Główny kod CPV: 71521000-6 - Usługi nadzorowania placu budowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

71500000-3 - Usługi związane z budownictwem

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.5.) Wartość części: 32300,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1932716,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4273122,15 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1932716,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Jerzy Osioł-Zawadowicz Gor-Bud

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Daniel Mikołajczyk Gor-Bud

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON S.C.: 120541125

7.3.4) Miejscowość: Strzeszyn

7.3.5) Kod pocztowy: 38-340

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1932716,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 40000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 40000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roman Długoń

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PESEL: 56032200651

7.3.4) Miejscowość: Łosie

7.3.5) Kod pocztowy: 38-312

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 40000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

2024-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane