Sukcesywne dostawy materiałów medycznych w dwóch Częściach (rękawice oraz sprzęt) na rok 2025
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Czarnkowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00225146
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00225146/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-05-11 12:03
- Lokalizacja
- Czarnków, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-83bae4d9-a03d-44ae-a168-dcac8b9759cc
- Identyfikator
- 7631748697
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały medyczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00225146 z dnia 2025-05-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy materiałów medycznych
w dwóch Częściach (rękawice oraz sprzęt) na rok 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Czarnkowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308525
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 96
1.5.2.) Miejscowość: Czarnków
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-700
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zzozczarnkow.x.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zzozczarnkow.x.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10867631.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywne dostawy materiałów medycznychw dwóch Częściach (rękawice oraz sprzęt) na rok 2025
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83bae4d9-a03d-44ae-a168-dcac8b9759cc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00225146
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00011879/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Sukcesywne dostawy materiałów medycznych w dwóch Częściach (rękawice oraz sprzęt) na rok 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00172211
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/5/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów medycznych w dwóch Częściach (rękawice oraz sprzęt) na rok 2025 dla Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Czarnkowie.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki zamówienia określone zostały w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU) stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.5.) Wartość części: 114610 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów medycznych w dwóch Częściach (rękawice oraz sprzęt) na rok 2025 dla Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Czarnkowie.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki zamówienia określone zostały w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU) stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.5.) Wartość części: 47684,12 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na pakiet nr II nie złożono żadnej oferty
| 2025-05-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |