Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania "Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania części hali sportowej na potrzeby utworzenia Centrum Symulacji Medycznej URad"
Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00225658
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00225658/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-05-12 10:09
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2e1582e3-6fe1-4af4-8669-e16b7fe5e99e
- Identyfikator
- 7960106439
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00225658 z dnia 2025-05-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania "Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania części hali sportowej na potrzeby utworzenia Centrum Symulacji Medycznej URad"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000805181
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Malczewskiego 29
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@urad.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uniwersytetradom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2e1582e3-6fe1-4af4-8669-e16b7fe5e99e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania "Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania części hali sportowej na potrzeby utworzenia Centrum Symulacji Medycznej URad"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e1582e3-6fe1-4af4-8669-e16b7fe5e99e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00225658
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00029944/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej przebudowy części budynku hali sportowej dla potrzeb utworzenia Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Radomskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00121865
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AP-26-1u/25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej dla realizacji zadania „Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania części hali sportowej na potrzeby utworzenia Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego” na częściach działek nr ewid. 161/2 (obr. 0020, ark. 18) oraz 157/2 (obr. 0020, ark. 12), w granicach opracowania, przy ulicy Henryka Mierzejewskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ). 3. Szczegółowe wymagania przedmiotowe dotyczące opisu zakresu zamówienia i jego realizacji zawarte zostały w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) dostępnej pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2e1582e3-6fe1-4af4-8669-e16b7fe5e99e
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 527670,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 575640,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 527670,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DOMAGAŁO WNUK ARCHITEKCI Małgorzata Domagało-Wnuk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7292547162
7.3.3) Ulica: Zespołowa 5
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 93-414
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 527670,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 230 dni
| 2025-05-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |