Termomodernizacja budynku biurowego i remont budynków przyległych.

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy SP ZOZ ,,Leśna Ustroń" w Tucznie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00225707
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00225707/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-12 10:20
Lokalizacja
Tuczno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-295f8984-dd83-4e35-87bd-c490a658309b
Identyfikator
7650009110
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInne instalacje elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty izolacyjneRoboty budowlaneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF ROGALACzłopa, PL · lot 0
460 989,14 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00225707 z dnia 2025-05-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku biurowego i remont budynków przyległych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Opiekuńczo-Leczniczy SP ZOZ ,,Leśna Ustroń" w Tucznie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 331299439

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Staszica 5

1.5.2.) Miejscowość: Tuczno

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-640

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 67 259 30 04 wew. 25

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zoltuczno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zoltuczno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-295f8984-dd83-4e35-87bd-c490a658309b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku biurowego i remont budynków przyległych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-295f8984-dd83-4e35-87bd-c490a658309b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00225707

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00051668/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Termomodernizacja budynku biurowego i remont budynków przyległych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00183187

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 02/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 421316,35 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Termomodernizacja budynku biurowego i remont budynków przyległych” położonych w Tucznie przy ul. Staszica 5, w obrębie działki pozostającej w użytkowaniu Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45000000-7 - Roboty budowlane

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 460989,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 624573,93 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 460989,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA ROL-BUD KRZYSZTOF ROGALA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7651239119

7.3.3) Ulica: ul. Witosa 47/4

7.3.4) Miejscowość: Człopa

7.3.5) Kod pocztowy: 78-630

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 460989,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-08-25
2025-05-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane