Zagospodarowanie terenu boiska w Lasocicach - etap II

Gmina Święciechowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00457760
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00457760/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-14 10:51
Lokalizacja
Święciechowa, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3b570a25-2c8f-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Identyfikator
6972235722
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

RENATA PRZYBYLSKALeszno, PL · lot 0
317 931,03 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00457760 z dnia 2024-08-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu boiska w Lasocicach - etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Święciechowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050712

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ułańska

1.5.2.) Miejscowość: Święciechowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-115

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: (65)5333510

1.5.8.) Numer faksu: (65)5299548

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@swieciechowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://swieciechowa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3b570a25-2c8f-11ef-86d2-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu boiska w Lasocicach - etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b570a25-2c8f-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00457760

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053805/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 Zagospodarowanie terenu boiska w Lasocicach - etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020, Działanie: Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, Poddziałanie: Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00369566

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FS.271.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1342273,72 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 209553,52 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu boiska w Lasocicach poprzez budowę alejek wewnętrznych z nawierzchni mineralnej oraz prace związane z ułożeniem rur osłonowych pod przyszłą instalację elektryczną. 2. Zakres robót przewidzianych do realizacji obejmuje:
1) Budowę alejek wewnętrznych na terenie działki 655 w Lasocicach – około 1240 m2. Należy wykonać ścieżki z nawierzchni mineralnej, wodoprzepuszczalnej, naturalnie stabilizowanej, przeznaczonej do stosowania na alejkach parkowych, placach i ścieżkach rowerowych. Wszystkie krawędzie należy ograniczyć obrzeżami chodnikowymi:
- obrzeża betonowe szare o wymiarach 6x25 cm na podsypce piaskowej;
- nawierzchnia mineralna 0/8 mm – 3 cm;
- warstwa dynamiczna – mieszanka kamienia, łupka, spoiwa grysowego frakcja 0/16 mm; zagęszczona – 5 cm;
- podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5 mm – 15 cm;
- zagęszczona mechanicznie podbudowa z piasku średnioziarnistego Is=0,95 – 20 cm;
- geowłóknina 200 g/m2; CBR. 2,5 kN, wodoprzepuszczalna >90 l/m2s.
2) Prace związane z ułożeniem rur osłonowych PCV 140 mm (DVK) pod przyszłą instalację elektryczną związaną z oświetleniem terenu i monitoringiem.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres robót i sposób ich wykonania jest opisany w dokumentacji projektowej (Załącznik nr 11 do SWZ), w specyfikacjach technicznych wykonania
i odbioru robót „STWIOR” (Załącznik nr 10 do SWZ) oraz przedmiarach robót (Załącznik nr 9 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 317931,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 414647,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 317931,03 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Robót Ogrodniczych "SPIRAEA" Renata Przybylska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6971441425

7.3.3) Ulica: Wilkońskiego 18

7.3.4) Miejscowość: Leszno

7.3.5) Kod pocztowy: 64-100

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 317931,03 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2024-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane