Poprawa cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Oleśnie

Gmina Olesno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00226636
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00226636/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-12 13:47
Lokalizacja
Olesno, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-38f8dc00-541b-40a3-b4d6-9160b468ffae
Identyfikator
5761562352
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia sieciowePamięci do przechowywania danychUrządzenia awaryjne i zabezpieczająceSerwerySerwery sieciowe

Wykonawcy

1 przyznane

COCON SPÓŁKA AKCYJNAOlesno, PL · lot 0
450 339,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00226636 z dnia 2025-05-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Poprawa cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Oleśnie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olesno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398600

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pieloka 21

1.5.2.) Miejscowość: Olesno

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-300

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@olesno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.olesno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/olesno/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Oleśnie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-38f8dc00-541b-40a3-b4d6-9160b468ffae

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00226636

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00030130/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Poprawa cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Oleśnie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Poprawa cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Oleśnie.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00183897

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 272.13.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 366130,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja urządzenia do de-duplikacji i przechowywania kopii zapasowych wg załącznika nr 1 w ramach projektu Poprawa cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Oleśnie.

2. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę:
- systemu pamięci masowej – 1 szt.
- pamięć masowa_macierz dyskowa – 1 szt.
- switch światłowodowy – 1 szt.
- biblioteka taśmowa – 1 szt.
- serwer – 1 szt.
- oprogramowanie do wirtualizacji.

3. Wykonawca zapewnia, że materiały stanowiące przedmiot niniejszej umowy odpowiadają ściśle warunkom określonym w treści swz. Zamawiający wymaga by dostarczony przedmiot był fabrycznie nowy, nie posiadał żadnych śladów użytkowania, nie był przedmiotem praw osób trzecich, był wyprodukowany nie wcześniej niż 12 miesięcy przed datą dostarczenia, oraz wolny od wad fizycznych i prawnych. Oferowane urządzenie nie może być prototypem co oznacza, że identyczne modele urządzeń znajdują się w sprzedaży, co najmniej od 60 dni poprzedzających termin złożenia oferty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30234500-3 - Pamięci do przechowywania danych

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

48820000-2 - Serwery

48821000-9 - Serwery sieciowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 450339,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 450339,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 450339,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Cocon Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5761586447

7.3.3) Ulica: Dworcowa 10A

7.3.4) Miejscowość: Olesno

7.3.5) Kod pocztowy: 46-300

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 450339,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

2025-05-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy