Wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania pn. „Utworzenie Pracowni cytostatyków w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie”

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00457858
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00457858/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-14 11:10
Lokalizacja
Bełchatów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-22b3ff00-2962-11ef-a458-c2a7c3d67e03
Identyfikator
7691787666
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychUsługi projektowania architektonicznegoRoboty instalacyjne elektryczneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty instalacyjne w budynkachNadzór nad projektem i dokumentacjąRoboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychRoboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychUsługi projektowania konstrukcji nośnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00457858 z dnia 2024-08-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania pn. „Utworzenie Pracowni cytostatyków w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000306503

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czapliniecka 123

1.5.2.) Miejscowość: Bełchatów

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-400

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 446358208

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: z.publiczne@szpital-belchatow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpital-belchatow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://swb.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania pn. „Utworzenie Pracowni cytostatyków w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22b3ff00-2962-11ef-a458-c2a7c3d67e03

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00457858

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00364999

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GZP.3800.41.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 516250,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania pn. „Utworzenie Pracowni cytostatyków w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie”, w ramach dotacji z budżetu Województwa Łódzkiego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie.
2) Szczegółowy zakres zadania w oparciu, o który Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie określa Program Funkcjonalno-Użytkowy (dalej „PFU”) stanowiący Załącznika nr 2 do SWZ. Wykonawca w związku z realizacją zamówienia uwzględnia również ekspertyzę ppoż. oraz postanowienie Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej, które stanowią załączniki do PFU. Jednym z kluczowych elementów robót budowlanych opisanych w PFU jest obowiązek wyposażenia przez Wykonawcę pomieszczenia m. in. w jednostanowiskowy izolator farmaceutyczny do przygotowywania leków cytotoksycznych, którego parametry techniczno-funkcjonalne stanowią Załącznik nr 10 do SWZ.
3) Pozostałe wymagania dotyczące realizacji zamówienia oraz zasad współpracy między zamawiającym a wykonawcą określają projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

45215100-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

71327000-6 - Usługi projektowania konstrukcji nośnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższa ceną (750 300,00) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (507 990,00)
2024-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane