Zakup i dostawa mebli na potrzeby realizacji przedsięwzięcia pn.: ”Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w Pszczelej Woli z zakresu pszczelarstwa”
Powiat Lubelski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00227646
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00227646/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-05-13 09:35
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0adfd33d-c4db-4f4c-bd34-906a11432976
- Identyfikator
- 7122807434
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00227646 z dnia 2025-05-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa mebli na potrzeby realizacji przedsięwzięcia pn.: ”Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w Pszczelej Woli z zakresu pszczelarstwa”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Lubelski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019508
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Spokojna 9
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-072
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.lublin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10666571.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa mebli na potrzeby realizacji przedsięwzięcia pn.: ”Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w Pszczelej Woli z zakresu pszczelarstwa”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0adfd33d-c4db-4f4c-bd34-906a11432976
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00227646
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00023975/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.11 Zakup, dostawa oraz montaż mebli na potrzeby realizacji przedsięwzięcia pn.: "Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w Pszczelej Woli z zakresu pszczelarstwa"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00119360
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGM-ZP.272.11.2025.MG1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mebli na potrzeby realizacji przedsięwzięcia pn.: ”Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w Pszczelej Woli z zakresu pszczelarstwa”.
Zamawiający informuje, iż zamówienie jest współfinansowane z Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Konkursu pt. „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU) realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs)”.
1) Zamówienie obejmuje dostawę mebli, transport, montaż/ instalację, załadunek, wyładunek, wniesienie i rozmieszczenie przedmiotu umowy, zgodnie z wytycznymi Zamawiającego.
2) Miejsce dostawy przedmiotu umowy: Budynek Branżowego Centrum Umiejętności Pszczela Wola 14, Strzyżewice.
3) Zamawiający dopuszcza odstępstwa od wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia rozmiarów mebli +/-2%.
4) Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia lub innych dokumentach załączonych do SWZ opisano przedmiot zamówienia ze wskazaniem jakiegokolwiek znaku towarowego, patentu, pochodzenia, źródła lub szczegółowego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę należy przyjąć, że wskazaniu takiemu towarzyszy określenie „lub równoważny”, „równoważne opisanym”, co oznacza
że Zamawiający dopuszcza złożenie oferty w tej części przedmiotu zamówienia
o równoważnych parametrach technicznych, eksploatacyjnych, i użytkowych. Udowodnienie równoważności jest obowiązkiem Wykonawcy.
5) Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
Uzasadnienie niedokonania podziału zamówienia na części: Postępowanie ma charakter jednolity. Tym samym nie jest zasadne wydzielenie osobnych części zamówienia w celu umożliwienia ubiegania się o nie Wykonawcom działającym w różnych branżach. Przedmiotowe postępowanie w żaden sposób nie ogranicza możliwości udziału w postępowaniu mikro, małych czy średnich przedsiębiorstw. Każde przedsiębiorstwo zajmujące się dostawą sprzętu komputerowego ma możliwość wzięcia udziału w przedmiotowym postępowaniu, jeżeli tylko w swojej ofercie świadczy takie dostawy i jest w stanie dostarczyć produkty, które odpowiadają przedmiotowi zamówienia oraz spełniają wymagania postawione przez Zamawiającego.
6) Minimalny okres gwarancji na zaoferowany asortyment wynosi 24 miesiące.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39151000-5 - Meble różne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 238251,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 260637,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 238251,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALDUO Sp. z o.o. ul Zygmunta Miłkowskiego 3/301, 30-349 Kraków
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6772442557
7.3.3) Ulica: ul Zygmunta Miłkowskiego 3/301
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-349
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 238251,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 dni
| 2025-05-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |